Pulano - panele dekoracyjne 3D

2016-10-04 11:29
panele 3D w łazience
Autor: Pulano/Dekorian Kolekcja paneli ściennych jest odporna na wodę, dzięki czemu można je układać w pomieszczeniach tzw. mokrych, jak kuchnia czy łazienka

Marka Pulano prezentuje kolekcję przestrzennych dekoracji ściennych, dostępnych w 7 wzorach. Trójwymiarowe panele ścienne mogą mieć także różne kolory i wykończenie powierzchni.

Kolekcję trójwymiarowych dekoracji ściennych tworzą panele długości od 10 do 60 cm, szerokości od 28,6 do 60 cm. Panele ścienne wykonane są z poliuretanu, pokrywanego natryskowo lakierem. Powłoka jest odporna na działanie promieni słonecznych i wilgoci. Istnieje możliwość zamówienia dekoracji ściennych w dowolnym kolorze z palety RAL, w tym również w matalicznym lub perłowym wykończeniu.

Do wyboru jest 7 kształtów paneli, m.in. heksagon, który wyglądem przypomina plaster miodu oraz “star” - panele, z których ułożony wzór przywołuje na myśl ślady na piasku uformowane przez wiatr.

panele ścienne Pulano
Autor: Pulano/Dekorian Dekoracja ścienna o wzorze plastra miodu
dekoracja ścienna 3D
Autor: Pulano/Dekorian Kolorowa dekoracja ścienna Pulano w pokoju młodzieżowym
Trójwymiarowa dekoracja ścienna
Autor: Pulano/Dekorian Trójwymiarowa dekoracja ścienna - wzór "star"
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej