Płytki łazienkowe z wzorami heksagonów

2016-12-27 11:32
białe płytki łazienkowe All In White
Autor: Grupa Tubądzin Kolekcja płytek ceramicznych All In White

Płytki ceramiczne w kształcie szcześciokątów proponuje do łazienki Grupa Tubądzin. Tworzą one na ścianie ciekawe układy geometryczne.

Kolekcja płytek All In Wite

W tej kolekcji płytek ceramicznych można znaleźć mozaikę ścienną oferowaną w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i ciemnoszarym. Motyw heksagonów pojawia się także na płytkach All in white 1 STR (wymiary: 598x298 mm)  –  w tym przypadku sześciokątne figury geometryczne są wtłoczone w ich powierzchnię.

Kolekcja Elementary

Sześciokątna mozaika ścienna (wymiary: 289x221 mm) z kolekcji Elementary strukturą nawiązuje do kunsztownej koronki. Płytki na ścianie tworzą oryginalny patchwork. Z kolei płytki ścienne Elementary Dust Hex STR (wymiary: 748x298 mm) swoją strukturą przypominają plaster miodu, w których wzór heksagonów, uwypuklonych i wklęsłych, układa się naprzemiennie. Półmatowe płytki z tej linii występują w czterech wariantach kolorystycznych: białym, grafitowym i dwóch odcieniach szarości.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej