Płytki Ekoline nagrodzone Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2012

2012-01-24 13:57
Płytki Ekoline nagrodzone Złotym Medalem MTP BUDMA 2012
Autor: Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.

Płytki ceramiczne Ekoline wyglądają jak prawdziwa cegła, choć mają znacznie mniejszą grubość. Można nimi oblicować każdą płaszczyznę, nawet cokoły nieznacznie tylko cofnięte w stosunku do elewacji budynku.

Płytki Ekoline znacząco wzbogaciły dotychczasową ofertę marki EkoKLINKIER, tym samym rozszerzając zastosowanie produktów ceramicznych produkowanych w Bogdance (Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. w Bogdance, Puchaczów).

Gdzie stosować płytki ceramiczne Ekoline?

Ceramiczne płytki elewacyjne można stosować z powodzeniem we wszystkich tych miejscach, w których pełnowymiarowa cegła nie ma podparcia (na przykład z powodu zbyt wąskiego fundamentu), bądź jej zastosowanie istotnie zmniejszyłoby przestrzeń użytkową (we wnętrzach pomieszczeń, zarówno mieszkalnych jak i biurowych i komercyjnych).

Płytki Ekolina jak cegła ceramiczna

Dzięki Ekoline możliwe jest oklejenie płytką elewacyjną kazdego cokołu budynku i uzyskanie wyglądu analogicznego jak po obłozeniu cegłą ceramiczną. O wiele łatwiej niż dotychczas można także aranżować wnętrza, które mają sprawiać wrażenie, jakby zostały wymurowane z prawdziwej cegły. Przy czym nie bez znaczenia jest fakt, że płytki Ekoline powstają poprzez odcięcie lica z cegieł - oznacza to, że wygląd tych płytek jest identyczny jak cegieł.

Oprócz Złotego Medalu MPT BUDMA 2012 płytki elewacyjne Ekoline otrzymały również Nagrodę Targową w kategorii "Produkt Roku" na targach budowlanych LUBDOM 2011 w edycji jesiennej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej