Nowatorskie szkło do wnętrz Dielectric Mirror

2016-01-07 12:28
Szkło Dielectric Mirror
Autor: Guardian Częstochowa Sp. z o.o. Szkło Dielectric Mirror zastosowane w łazience

Szkło Dielectric Mirror wygląda jak tradycyjne lustro i taką też pełni funkcję. Jeśli jednak za szkłem zamontujemy telewizor lub jakiegoś typu wyświetlacz, to po jego włączeniu lustro zamienia się w ekran urządzenia. Producentem tego nowatorskiego szkła do wnętrz jest Guardian Industries Glass Group.

Szkło Dielectric Mirror firmy Guardian jest sposobem na ukrycie w mieszkaniu, biurze lub sklepie telewizora, ekranu projektora czy wyświetlacza. Szkło we wnętrzu pełni funkcje lustra, a po włączeniu sprzętu elektonicznego, zamontowanego za nim, staje się całkowicie przezierne i uwidacznia ekran urządzenia.
Szkło Guardian wyprodukowano z użyciem zaawansowanej technologii napylania magnetronowego, zmniejsza odblaski spowodowane wysoką absorpcją szkieł antyrefleksyjnych oraz zapobiega cieniom.

Szkło oferowane jest w grubości 4 i 6 mm, w wymiarze jumbo (3,21 x 6 m). Może być również przycięte do określonych wymiarów. Bazuje na standardowym szkle bezbarwnym, szkle Guardian UltraClear™ (niskożelazowym) lub laminowanym LamiClear. Może być też poddawane hartowaniu lub laminowaniu.

Szkło-lustro Dielectric Mirror dostępne jest w dwóch wersjach:

  • DM 60/40 - odbcie światła ponad 57%, przepuszczalność 41% - szkło polecane do stosowania głównie jako lustro,
  • DM 30/70 - odbicie światła 29%, przepuszczalność 69% - wersja polecana do korzystania głównie z telewizora lub wyświetlacza.
szkło-lustro Guardian
Autor: Guardian Częstochowa Sp. z o.o. Szkło Dielectric Mirror kryjące telewizor
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej