Najmodniejszy kolor ścian 2017 według Benjamin Moore

2016-10-21 9:50
fiolet we wnętrzu
Autor: Benjamin Moore Kolor fioletowy został uznany za mistrza budowania nastroju we wnętrzu

Producenci farb do wnętrz co roku wyznaczają kolorystyczne trendy w aranżacji wnętrz. Są one efektem nie tylko wnikliwej analizy i badań segmentu wnętrzarskiego, ale także trendów pojawiających się w architekturze, kulturze czy modzie. W ten sposób właśnie eksperci z firmy Benjamin Moore wytypowali paletę kolorystyczną na nadchodzący sezon. A kolerem roku 2017 został...

...SHADOW 2117-30

Pod nazwą tej farby do wnętrz Benjamin Moore kryje się kolor fioletowy - głęboki, szlachetny, przywodzący na myśl ametyst. Ten najmodniejszy kolor 2017 roku ma budować nastrój we wnętrzu. Eksperci podkreślają, że typowany kolor ścian świetnie sprawdzi się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i ultranowoczesnych.

najmodniejszy kolor ścian 2017
Autor: Benjamin Moore Kolor roku 2017 - Shadow 2117 -30

Paleta kolorów 2017

Kolor fioletowy to nr 1 przyszłego roku, natomiast opracowano również całą paletę kolorystyczną, która ma być inspiracją w aranżacji wnętrz i podpowiedzią, jaki kolor wybrać na ściany. Kolekcja Color Trends 2017 obejmuje 23 harmonijnie skomponowane odcienie. Wśród nich są pudrowe fiolety i róże oraz delikatne  błękity, rubinowe czerwienie, szmaragdy i turkusy - kolory imitujące kamienie szlachetne.  Wprowadzono również klasyczne brąz, rudości i khaki. Wszystkie nieco rozmyte, niejednoznaczne.

 
modne kolory 2017
Autor: Benjamin Moore
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej