Gres naśladujący beton - kolekcja płytek Loft

2015-02-04 10:29
gres szkliwiony wzór betonu
Autor: Ceramstic Płytki gresowe Loft Carpet w formacie 60X60 cm - z przetartym, orientalnym wzorem

Kolekcja płytek gresowych Loft odwzorowuje swoją powierzchnią beton. Płytki gresowe, jak na beton przystało, są matowe i surowe w formie. Kolekcja gresu Loft pochodzi z oferty Ceramstic.

Dla tych nie do końca przekonanych o walorach estetycznych betonu architektonicznego, obawiających się zbyt zimnego i surowego wnętrza z jego udziałem, propozycją może być kolekcja płytek gresowych, ściennych i podłogowych, Loft. Gres, którego powierzchnia imituje beton, daje wiele możliwości kompozycyjnych. W skład kolekcji płytek wchodzą bowiem gres szkliwiony Loft Carpet z delikatnym, orientalnym wzorem i przetarciami, które dają wrażenie śladów zużycia, a także płytki Loft Cementwood, których powierzchnia odwzorowuje beton w połączeniu z drewnem. Kolekcję gresów uzupełniają dekoracje oraz listwy w różnych wzorach.
Płytki gresowe w betonowym wykończeniu polecane są na ściany i podłogi zarówno do wnętrz mieszkalnych, w tym kuchni i łazienek, jak i komercyjnych, a także na zewnątrz budynków, na tarasy czy balkony.

Wymiary płytek: 60X60 cm i 60X30 cm

Paramerty techniczne płytki Loft Carpet
Rodzaj: ścienne/podłogowe
Format (cm): 60×60
Grubość (mm): 10
Rektyfikacja: tak
Klasa ścieralności: PEI 4
Mrozoodporność: tak
Zastosowanie: wewnątrz/zewnątrz
Powierzchnia: matowa
Przeznaczenie: uniwersalne
Ilość sztuk w kartonie: 4 szt.
Ilość m² w kartonie: 1,44
Waga kartonu (kg): ok. 30

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej