Gres naśladujący beton - kolekcja płytek Loft

2015-02-04 10:29
gres szkliwiony wzór betonu
Autor: Ceramstic Płytki gresowe Loft Carpet w formacie 60X60 cm - z przetartym, orientalnym wzorem

Kolekcja płytek gresowych Loft odwzorowuje swoją powierzchnią beton. Płytki gresowe, jak na beton przystało, są matowe i surowe w formie. Kolekcja gresu Loft pochodzi z oferty Ceramstic.

Dla tych nie do końca przekonanych o walorach estetycznych betonu architektonicznego, obawiających się zbyt zimnego i surowego wnętrza z jego udziałem, propozycją może być kolekcja płytek gresowych, ściennych i podłogowych, Loft. Gres, którego powierzchnia imituje beton, daje wiele możliwości kompozycyjnych. W skład kolekcji płytek wchodzą bowiem gres szkliwiony Loft Carpet z delikatnym, orientalnym wzorem i przetarciami, które dają wrażenie śladów zużycia, a także płytki Loft Cementwood, których powierzchnia odwzorowuje beton w połączeniu z drewnem. Kolekcję gresów uzupełniają dekoracje oraz listwy w różnych wzorach.
Płytki gresowe w betonowym wykończeniu polecane są na ściany i podłogi zarówno do wnętrz mieszkalnych, w tym kuchni i łazienek, jak i komercyjnych, a także na zewnątrz budynków, na tarasy czy balkony.

Wymiary płytek: 60X60 cm i 60X30 cm

Paramerty techniczne płytki Loft Carpet
Rodzaj: ścienne/podłogowe
Format (cm): 60×60
Grubość (mm): 10
Rektyfikacja: tak
Klasa ścieralności: PEI 4
Mrozoodporność: tak
Zastosowanie: wewnątrz/zewnątrz
Powierzchnia: matowa
Przeznaczenie: uniwersalne
Ilość sztuk w kartonie: 4 szt.
Ilość m² w kartonie: 1,44
Waga kartonu (kg): ok. 30

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej