Farba podkładowa Sealer

2014-06-16 14:46
farba do malowania ścian
Autor: Dekorian Farba Sealer marki Scala przeznaczona jest jako farba podkładowa do wnętrz. Można ją również stosować do finalnego wykończenia ścian i sufitów

Szwedzka marka Scala wprowadziła na rynek farbę podkładową Sealer. To farba do wnętrz, która przeznaczona jest wykonywania warstwy izolującej malowanej powierzchni ścian i sufitów lub też do ostatecznego ich wykończenia. Farba podkładowa sprawdza się szczególnie przy odnawianiu wnętrz – dobrze kryje nawet silne zabrudzenia.

Zastosowania farby podkładowej Sealer

Farba podkładowa do ścian i sufitów skutecznie zamalowuje ślady po wodzie, ale także winie czy kawie. Farba polecana jest również do odnawiania wnętrz, w których ściany pożółkły od nikotyny. Farba podkładowa skutecznie kryje ślady po markerach i kredkach świecowych. Polecana jest też do odnawiania starych powierzchni, malowanych wcześniej różnymi rodzajami farb.

Właściwości farby do wnętrz

Farba daje na malowanej powierzchni matowe wykończenie, delikatnie strukturalne. Powłoka malarska jest odporna na działanie domowych środków chemicznych, a także na zmywanie i ścieranie - I klasa pod względem odporności na szorowanie z wynikiem 10 000 cykli zmywania. Farba jest wydajna, dobrze kryje. Jej recepturę oparto na ekologicznej izoparafinie, która nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji.

Cena: 56 zł netto/1l,
Wydajność: 4-8 m²/1l w zależności od podłoża,
Dostępne opakowania: 1, 3 i 10 l

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej