Dekoracyjne płyty betonowe Box 2

2016-03-02 11:03
płyty Puzzle
Autor: Dekorian Płyty betonowe - wzór Puzzle

Kolekcja Box 2 to dekoracyjne okładziny ścienne i podłogowe z betonu architektonicznego. Wystepują w formie prostokątnych i kwadratowych płyt betonowych oraz przestrzennych dekoracji ściennych. Wykończenie ścian i podłóg betonem architektonicznym to propozycja marki DekoConcrete.

W skład kolekcji Box 2 wchodzą 4 wzory płyt betonowych:

  • Puzzle to płyty betonowe w kształcie tradycyjnych puzzli, które umożliwiają ułożenie na ścianie oryginalnego wzoru. Betonowe elementy mają wymiary 30x30 cm.
  • Piramida to z kolei trójwymiarowe płytki z betonu architektonicznego w kształcie stożka o boku szerokości 20 cm, również do układania dekoracji ściennych.
  • Soft to kolekcja płyt kwadratowych o wymiarach 40x40 cm, podzielona dodatkowo na 4 mniejsze kwadraty. Po ułożeniu na ścianie przypomina mozaikę.
  • Płyty w kształcie prostokąta i kwadratu, o różnych wymiarach: 200x100, 150x75, 120x60, 60x60, 50x100, 30x60 cm.

Wszystkie płyty betonowe dostępne są w kolorach: białym, szarym, czarnym i antracytowym. Do wyboru jest również powierzchnia płyt: gładka, standardowa (delikatnie porowata) oraz bardzo porowata. Płyty z betonu architektonicznego są mrozoodporne, zatem można je stosować nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale także na zewnątrz. Produkty oferują salony z wyposażeniem wnętrz Dekorian.

beton architektoniczny 3d
Autor: Dekorian Kolekcja płyt z betonu architektonicznego Box 2 - aranżacja wnętrza
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej