Dekoracje ścian i sufitów: rozety, listwy, konsole

2011-05-26 13:42
Dekoracja ścian i sufitów: rozety, listwy, konsole
Autor: Marbet Decor Elementy dekoracyjne Gold i Super Gold sprawdzą się w miejscach reprezentacyjnych

W Marbet Decor pojawiły się nowe dekoracje ścian i sufitów - dwie nowe linie elementów do dekoracji wnętrz: Gold Exclusive i Super Gold Exclusive. W skład kolekcji wchodzą listwy dekoracyjne: sufitowe oraz naścienno-sufitowe oraz rozety i konsole. Elementy dekoracji ścian i sufitów są w kolorze starego złota.

Dekoracje w złotym kolorze pozwolą stworzyć efektowną aranżację wnętrz. Bogaty asortyment "złotej linii" nada reprezentacyjnym miejscom ekskluzywny charakter. Dekoracje, będące połączeniem szykownego odcienia i kwiatowych wzorów, polecane są do salonów, stylowych hoteli, sal widowiskowych oper i teatrów.

Przeczytaj: Dekoracja ścian

Dekoracje ścienne i sufitowe są wykonane ze spienionego polistyrenu. Montaż odbywa się za pomocą kleju do wyrobów ze styropianu. Klej nakłada się na suche podłoże, które musi być oczyszczone z kurzu, pyłu i tłuszczu.

Dekoracja ścian i sufitów: rozety, listwy, konsole
Autor: Marbet Decor Listwa dekoracyjna z linii Gold Exclusive
Dekoracja ścian i sufitów: rozety, listwy, konsole
Autor: Marbet Decor Listwa dekoracyjna z linii Super Gold Exclusive

Gold Exclusive

Dekoracje z linii Gold Exclusive marki Marbet Decor zawierają rozety sufitowe ( w tym również białe) oraz listwy sufitowe i naścienne. Ozdobnymi listwami przyścienneymi można też oprawiać lustra czy kasetony

Super Gold

Dekoracje naścienne i sufitowe z linii Super Gold Exclusive to propozycja dla osób ceniących odważne aranżacje, inspirowane pałacowym przepychem. Są to ręcznie malowane listwy  naścienno-sufitowe, na których odwzorowano motywy roślinne. Uzupełnieniem stylowego wystroju wnętrz mogą stać się również ozdobne konsole - dobry pomysł na wyeksponowanie dzieł sztuki, rzeźb, wazonów.

Dekoracja ścian i sufitów: rozety, listwy, konsole
Autor: Marbet Decor Rozeta Gold Exclusive
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej