Betonowe płytki ścienne 3D

2014-07-14 15:29
dekoracje 3d
Autor: Klinika Betonu Przykładowy wzór dekoracji ściennych 3D z płytek betonowycvh

Płytki betonowe 3D to propozycja przestrzennych dekoracji ściennych Kliniki Betonu. Kolekcja płytek ściennych wykonana jest z betonu architektonicznego barwionego w masie na różne kolory i o różnej fakturze. Kolekcji dekoracji ściennych 3D nadano nazwę Diament, ponieważ formą nawiązuje do tego właśnie minerału.

Diament to wzór trójwymiarowych płytek ściennych z betonu architektonicznego wykonanego w technologii GRC, która daje możliwość tworzenia elementów o różnych fakturach powierzchni oraz przestrzennych kształtach, zachowując przy tym dobre parametry techniczne.
Betonowe płytki ścienne 3D można zestawiać w różnych konfiguracjach, tworząc oryginalne wzory na całych ścianach lub wybranych fragmentach.

Dekoracje ścienne 3D z betonu architektonicznego zamawia się w wybranym kolorze (np. szarym, czarnym, białym lub dowolnie innym) i wykończeniu (gładkim, porowatym, piaskowanym). Płytki betonowe odlewane są ręcznie.
     
Wymiary płytek ściennych: 30 cm x 17,3 cm
Grubość: od 0,8 cm do 3,1 cm
Powierzchnia jednej płytki: 0,026 m² (czyli ok. 39 płytek przypada na m²)
Cena za stukę: 13 zł
Cena za m²: 492 zł

dekoracje z betonu architektonicznego
Autor: Klinika Betonu Przykładowa aranżacja z wykorzystaniem płytek betonowych 3D
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej