BAUFLOOR® Creativo – dekoracyjna masa wykończeniowa do podłóg i ścian

2015-10-19 13:08
betonowe wykończenie posadzki
Autor: BAUTECH BAUFLOOR® Creativo daje efektowne wykończenie posadzki, która jest trwała, nie pyli, jest łatwa do utrzymania w czystości i antypoślizgowa

BAUFLOOR® Creativo – jeden z systemów marki BAUTECH® Futura, to zestaw mikrobetonu i nowoczesnych polimerów umożliwiający betonowe wykończenie podłóg i ścian w oryginalnych wzorach i różnych kolorach.

BAUFLOOR® Creativo jest cienkowarstwowym systemem wykończeniowym posadzek i ścian, zawierającym polimery, twarde kruszywa, wysokosprawne mikrocementy oraz odpowiednie domieszki i pigmenty.
To wszechstronna i uniwersalna masa wykończeniowa, która może być stosowana nie tylko na podłagach i ścianach, ale także sufitach, powierzchniach mebli i stałych elementów zabudowy. Betonową masę można nakładać na różnego typu podłoża: drewno, płytki ceramiczne, materiały drewnopochodne, płyty gipsowo-kartonowe, jak również beton. Produkt może być stosowany zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, w tym kuchni i łazience, a także użyteczności publicznej czy komercyjnych, jak sklepy, restauracje, hotele, biura, kluby oraz ośrodki spa czy baseny.

BAUFLOOR® Creativo jest masą przeznaczną do wykańczania nie tylko ścian czy podłóg w nowo budowanych obiektach, ale również renowacji powierzchni. Polecana do nakładania w 2-3 milimetrowych warstwach nie powoduje powstawania niekorzystnych różnic w poziomie podłóg w poszczególnych pomieszczeniach. Masa tworzy trwałe, odporne na wodę i efektowne wykończenie powierzchni, z możliwością ręcznego formowania wzorów.

masa betonowa do wykończania podłóg i ścian
Autor: BAUTECH Aranżacja sypialni z podłogą z betonowej masy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej