BAUFLOOR® Creativo – dekoracyjna masa wykończeniowa do podłóg i ścian

2015-10-19 13:08
betonowe wykończenie posadzki
Autor: BAUTECH BAUFLOOR® Creativo daje efektowne wykończenie posadzki, która jest trwała, nie pyli, jest łatwa do utrzymania w czystości i antypoślizgowa

BAUFLOOR® Creativo – jeden z systemów marki BAUTECH® Futura, to zestaw mikrobetonu i nowoczesnych polimerów umożliwiający betonowe wykończenie podłóg i ścian w oryginalnych wzorach i różnych kolorach.

BAUFLOOR® Creativo jest cienkowarstwowym systemem wykończeniowym posadzek i ścian, zawierającym polimery, twarde kruszywa, wysokosprawne mikrocementy oraz odpowiednie domieszki i pigmenty.
To wszechstronna i uniwersalna masa wykończeniowa, która może być stosowana nie tylko na podłagach i ścianach, ale także sufitach, powierzchniach mebli i stałych elementów zabudowy. Betonową masę można nakładać na różnego typu podłoża: drewno, płytki ceramiczne, materiały drewnopochodne, płyty gipsowo-kartonowe, jak również beton. Produkt może być stosowany zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, w tym kuchni i łazience, a także użyteczności publicznej czy komercyjnych, jak sklepy, restauracje, hotele, biura, kluby oraz ośrodki spa czy baseny.

BAUFLOOR® Creativo jest masą przeznaczną do wykańczania nie tylko ścian czy podłóg w nowo budowanych obiektach, ale również renowacji powierzchni. Polecana do nakładania w 2-3 milimetrowych warstwach nie powoduje powstawania niekorzystnych różnic w poziomie podłóg w poszczególnych pomieszczeniach. Masa tworzy trwałe, odporne na wodę i efektowne wykończenie powierzchni, z możliwością ręcznego formowania wzorów.

masa betonowa do wykończania podłóg i ścian
Autor: BAUTECH Aranżacja sypialni z podłogą z betonowej masy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej