Wentylacja w budynkach termomodernizowanych. WIDEO

2017-10-06 15:32
Marcin Ziombski, prezes Krajowej Izby Kominiarzy
Autor: Mariusz Bykowski/Murator S.A. Marcin Ziombski, prezes Krajowej Izby Kominiarzy

Marcin Ziombski, prezes Krajowej Izby Kominiarzy, poruszył temat czynników wymuszających i zakłócających procesy wymiany powietrza w budynkach. Przestrzegał też, omawiając konkretne przykłady, przed skutkami niedostatecznej wentylacji w pomieszczeniach.

Artykuł jest częścią akcji specjalnej TERMOMODERNIZACJA, w której przekonujemy, jak ważne jest kompleksowe do niej podejście.

Marcin Ziombski był uczestnikiem konferencja TERMOMODERNIZACJA, która odbyła się 27 września 2017 w warszawskim Hotelu Bellotto przy ul. Senatorskiej 13/15. Była to już kolejna konferencja z cyklu konferencji budowlanych, której organizatorem jest MURATOR.

REDAKCJA POLECA
termomodernizacja

Autor: Gettyimages

Artykuł jest częścią akcji specjalnej TERMOMODERNIZACJA, w której przekonujemy, jak ważne jest kompleksowe do niej podejście i jakie są obecnie możliwości finansowania takich przedsięwzięć.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej