SHOWER-LIGHT - wywiewnik halogenowy

2007-05-31 13:10

Dzięki bezpiecznemu zasilaniu lampy-wywiewniki mogą być stosowane w  łazienkach oraz w kabinach prysznicowych. Produkt przystosowany jest do pracy jako element kanału wentylacyjnego o średnicy 100 mm wyposażonego w wentylator kanałowy.

Firma Flop System wprowadziła do sprzedaży nową linie wywiewników z wbudowaną lampą halogenową - SHOWER-LIGHT. Dzięki bezpiecznemu zasilaniu lampy (12 V - transformator prądu zmiennego) wywiewniki mogą być stosowane także w kabinach prysznicowych i łazienkach.
Produkt przystosowany jest do pracy tylko jako element kanału wentylacyjnego o średnicy 100 mm wyposażonego w wentylator kanałowy, np. typu ID ID (do krótkich kanałów, wydajność max. 85 m3/h max. 125 Pa) lub CFD200 (do długich kanałów, wydajność110 m3/h; max. 125 Pa).
Wyrób dostępny jest w kolorach: białym, złotym lub z powierzchnią chromowaną.
Wywiewnik sprzedawany jest w opakowaniu kartonowym (sam wywiewnik) lub blister (sam lub z transformatorem) albo blister w zestawie z transformatorem, wentylatorem kanałowym, przewodem wentylacyjnym PVC i kratką wywiewną).

SHOWER-LIGHT - wywiewnik halogenowy
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej