Klimatyzator Midea - filtr HEPA i jonizator w jednym urządzeniu

2020-04-23 9:22
Midea klimatyzator
Autor: Zymetric Klimatyzator Midea

Klimatyzator Midea to nowość na rynku. Oprócz podstawowej funkcji jaką jest chłodzenie, klimatyzator Midea realizuje też funkcję grzania, a dodatkowo jonizuje i oczyszcza powietrze w pomieszczeniu.

Klimatyzator Midea o nazwie Blanc to urządzenie typu split. Zapewnia świeże i zdrowe powietrze w pomieszczeniu.

Jonizacja powietrza przez klimatyzator Midea

Klimatyzator Midea wyposażony jest w jonizator powietrza. Eliminuje nieprzyjemne zapachy, kurz, dym, wytrąca alergeny, roztocza, pyłki kwiatowe i roślinne. Uwolniony ładunek ujemny przyciąga unoszące się w powietrzu cząsteczki zanieczyszczeń, przekazując im swój ładunek ujemy w efekcie czego drobinki przestają unosić się w powietrzu i opadają na ziemię.
Jonizator klimatyzatora Midea był poddany ocenie skuteczności dezynfekcji powietrza przez SGS-CSTC Consumer Testing Services Co., Ltd. Guangzhou Branch dla kilku typów wirusów. Test pokazuje procentowy rozkład i zmniejszenie ilości wirusów w powietrzu.

Klimatyzator Midea i filtr HEPA

Działanie klimatyzatora wspiera wysokosprawny filtr powietrza typu HEPA. Materiał, z którego jest wykonany ma pory wielkości 0,3 µm, dzięki czemu jest skuteczną barierą dla 99% pyłu. Filtr HEPA zatrzymuje również komórki grzybów (w tym pleśń), bakterii do 95% i części wirusów (tj. mających rozmiar nie mniejszy niż 0,3 µm).

Klimatyzator Midea polecany jest szczególnie alergikom, astmatykom i osobom z chorobami górnych dróg oddechowych, a także z obniżoną odpornością.

Urządzenie Blanc to rozwiązanie nie tylko jako klimatyzacja do mieszkania, ale również do budynków komercyjnych, szpitali, obiektów służby zdrowia, zakładów przemysłowych produkujących np. żywność i leki.

Generalnym przedstawicielem marki Midea w Polsce jest firma Zymetric.

klimatyzator Midea
Autor: Zymetric Klimatyzator Midea - działania
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej