Klimatyzator Midea - filtr HEPA i jonizator w jednym urządzeniu

2020-04-23 9:22
Midea klimatyzator
Autor: Zymetric Klimatyzator Midea

Klimatyzator Midea to nowość na rynku. Oprócz podstawowej funkcji jaką jest chłodzenie, klimatyzator Midea realizuje też funkcję grzania, a dodatkowo jonizuje i oczyszcza powietrze w pomieszczeniu.

Klimatyzator Midea o nazwie Blanc to urządzenie typu split. Zapewnia świeże i zdrowe powietrze w pomieszczeniu.

Jonizacja powietrza przez klimatyzator Midea

Klimatyzator Midea wyposażony jest w jonizator powietrza. Eliminuje nieprzyjemne zapachy, kurz, dym, wytrąca alergeny, roztocza, pyłki kwiatowe i roślinne. Uwolniony ładunek ujemny przyciąga unoszące się w powietrzu cząsteczki zanieczyszczeń, przekazując im swój ładunek ujemy w efekcie czego drobinki przestają unosić się w powietrzu i opadają na ziemię.
Jonizator klimatyzatora Midea był poddany ocenie skuteczności dezynfekcji powietrza przez SGS-CSTC Consumer Testing Services Co., Ltd. Guangzhou Branch dla kilku typów wirusów. Test pokazuje procentowy rozkład i zmniejszenie ilości wirusów w powietrzu.

Klimatyzator Midea i filtr HEPA

Działanie klimatyzatora wspiera wysokosprawny filtr powietrza typu HEPA. Materiał, z którego jest wykonany ma pory wielkości 0,3 µm, dzięki czemu jest skuteczną barierą dla 99% pyłu. Filtr HEPA zatrzymuje również komórki grzybów (w tym pleśń), bakterii do 95% i części wirusów (tj. mających rozmiar nie mniejszy niż 0,3 µm).

Klimatyzator Midea polecany jest szczególnie alergikom, astmatykom i osobom z chorobami górnych dróg oddechowych, a także z obniżoną odpornością.

Urządzenie Blanc to rozwiązanie nie tylko jako klimatyzacja do mieszkania, ale również do budynków komercyjnych, szpitali, obiektów służby zdrowia, zakładów przemysłowych produkujących np. żywność i leki.

Generalnym przedstawicielem marki Midea w Polsce jest firma Zymetric.

klimatyzator Midea
Autor: Zymetric Klimatyzator Midea - działania
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej