Jednostki kanałowe VRF typu E2 Panasonic

2015-07-22 15:48
jednostka wentylacji i klimatyzacji kanałowej
Autor: Panasonic Jednostka kanałowa VRF typu E2

Możliwość wytworzenia wysokiego ciśnienia statycznego, praca z funkcją świeżego powietrza z zewnątrz, szeroki zakres regulacji temperatur wewnątrz pomieszczeń, oszczędność energii, to możliwości nowych jednostek kanałowych typu E2 firmy Panasonic. Urządzenia uzupełniają ofertę wysokowydajnych systemów VRF i PACi.

Jednostki kanałowe VRF typu E2 pracują w trybie świeżego powietrza, w szerokim zakresie temperatur zewnętrznych, od -5 do 43ºC. Zapewniają w pomieszczeniach temperaturę od 15 do 45ºC. Wentylator napędzany silnikiem prądu stałego gwarantuje oszczędność energii.

Za sprawą wyższego ciśnienia statycznego urządzenia dają większe możliwości w projektowaniu długich układów przewodów wentylacyjnych. Jednostki kanałowe VRF E2 wyposażone są w narzędzia autodiagnostyki oraz w wentylator z trybem automatycznym, który wykrywa spadki ciśnienia wzdłuż rur i na tej podstawie dostosowuje prędkość pracy. Dzięki tym funkcjom szybciej przebiega konfiguracja urządzeń i nie wymagają ręcznej regulacji.
Wygodę użytkownikom daje możliwość regulacji temperatury powietrza i wyboru nastawy ciśnienia statycznego – do 270 Pa.
Układy VRF i PACi, wyposażone w jednostki E2, mogą pracować w systemie zarządzania budynkiem i być sterowane zdalnie z dowolnego miejsca za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego. Nowe urządzenia są ponadto lżejsze (wagę zredukowano o 15%) i ciche (poziom szumu w trakcie pracy 41- 45 dB(A)).

Nowe jednostki typu E2  przeznaczone są do wysokiej klasy obiektów biurowych, centrów handlowych czy hoteli.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej