Webinar: Jak wybierać wylewkę podłogową, aby była trwała, ekonomiczna i funkcjonalna?

2021-09-22 12:17
wylewki anhydrytowe
Autor: CEMEX Wylewki anhydrytowe szczególnie zalecane są na ogrzewanie podłogowe, ale mają dużo szersze zastosowanie

Na co zwrócić uwagę przy wyborze wylewki podłogowej aby była trwała, ekonomiczna i funkcjonalna? O wymaganiach dla podkładów podłogowych rozmawialiśmy z ekspertem firmy CEMEX. Obejrzyjcie nagranie.

Wylewki anhydrytowe są znane i stosowane w Polsce od kilkunastu lat. Z roku na rok coraz bardziej wypierają tradycyjne półsuche wylewki cementowe z tzw. miksokreta. Szczególnie zalecane są na ogrzewanie podłogowe, ale mają również wiele innych korzyści.

Dotychczas najczęściej stosowano tylko jedną klasę wytrzymałości niezależnie od wymagań. CEMEX Polska wprowadził w 2021 roku na rynek 4 warianty SUPAFLO dostosowane do wymagań posadzki końcowej pozwalające na w pełni świadomy wybór oraz optymalizację kosztową. Podczas webinaru przedstawione więc nowe podejście do tematu wylewek anhydrytowych oparte o aktualne wymagania formalne.

W celu uzyskania wstępnej wyceny lub zamówienia kontaktu z lokalnym przedstawicielem skorzystaj z kalkulatora na stronie https://www.cemex.pl/kalkulator-ceny-posadzki-anhydrytowej

Agenda webinaru
  • CEMEX w Polsce i na świecie
  • Wymagania dla podkładów podłogowych
  • SUPAFLO właściwości, zastosowania, korzyści
  • Efektywny duet czyli INSULARIS PIANO + SUPAFLO –> dlaczego warto łączyć technologie?
  • Program CEMEX Xperts
  • Podsumowanie i pytania

Polecamy również do obejrzenia wcześniejszy webinar z Łukaszem Strzałką na temat wylewek.

OGLĄDAJ

Webinar poprowadził
Ekspert Cemex
Łukasz Strzałka, Product Manager, ekspert firmy Cemex

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki, specjalizacja Technologia Materiałów Budowlanych. Z branżą materiałów budowlanych związany od kilkunastu lat, najpierw jako technolog betonu, następnie technolog produktów specjalistycznych a obecnie Manager Produktu. Posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne w obszarze materiałów podłogowych oraz technologii betonu, a posiadaną wiedzą chętnie dzieli się podczas szkoleń dla instalatorów i projektantów z branży podłogowej. Na co dzień współpracuje z siecią wykonawców CEMEX Xperts i projektantów, służąc wsparciem technicznym m.in. przy projektowaniu i wykonywaniu podłóg w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych i innych

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej