Podłoga z paneli laminowanych

2007-08-22 15:43
Podłogi laminowane
Autor: Kronopol

Podłoga z paneli laminowanych jest coraz lepszą alternatywą dla podłóg i parkietów z litego drewna. Podłogę układa się z nich dużo szybciej niż tradycyjnie, jest ona coraz trwalsza i wymaga mniej zabiegów pielęgnacyjnych niż ta z drewna.

Kolecja Kronopolu - King Size - łamie wszelkie schematy i ma łączyć długowieczność z "osobliwym pięknem" w kolorze mahoniu i dębu Barnwell.  Długość paneli - 1845 mm nadaje aranżowanym pomieszczeniom wyjątkowy charakter. Płyta bazowa grubości 12 mm w połączeniu z najwyższą klasą ścieralności (AC5) laminatu gwarantuje jakość i dobry wygląd przez wiele lat. Panele występują w dwóch strukturach powierzchni - matowe drewno (MO) oraz pory synchroniczne (ER).

Z kolei kolekcja podłóg - Massive - to połączenie solidności i naturalności. Masywna, odporna na nacisk i zarysowania świetnie sprawdzi się w miejscach o dużym nasileniu ruchu. Również w jej przypadku zastosowano 12 mm płytę bazową. Idealnie uchwycone zostało w niej odwzorowanie rysunku drewna na strukturze powierzchni (widoczne na zdjęciu słoje drewna). Kolekcję Massive charakteryzują również dwa kolory - dąb Gunstock i dąb Czerwony.

Podłogi King Size i Massive objęte są 25-letnią gwarancją i posiadają najwyższą klasę ścieralności - AC5. Technologia produkcji sprawia, że panele nie tylko nie tracą kolorów, ale są również odporne na wgniecenia i zarysowania. Podłogi te najlepiej sprawdzają się w salonie, jadalni, sypialni, przedpokoju, ale również w pokoju hotelowym, pomieszczeniach biurowych, a nawet w salach konferencyjnych i lokalach handlowych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej