Kolekcja płytek ceramicznych Pastele - płytki w 24 kolorach

2014-07-31 14:11
łazienka dziecka
Autor: Grupa Tubądzin Aranżacja łazienki w przedszkolu

Płytki ceramiczne Pastele to najnowsza propozycja Grupy Tubądzin. Kolekcję nowych płytek wyróżnia bogata paleta żywych kolorów, w różnych wersjach wykończenia. Producent płytek ceramicznych wprowadził je z myślą o mocno eksploatowanych wnętrzach użyteczności publicznej, jednak można je wykorzystać także w aranżacji łazienek czy kuchni prywatnych. 

Kolekcja płytek

Kolekcję płytek ceramicznych Pastele tworzą płytki ścienne w wykończeniu matowym i błyszczącym, wraz z dekorami i listwami ściennymi, oraz płytki podłogowe. Płytki, zarówno ścienne, jak i podłogowe dostępne są w jednakowych wymiarach 20 x 20 cm i 24 kolorach, do wyboru.

Zastosowanie płytek ceramicznych Pastele

Płytki z nowej kolekcji mają szerokie zastosowanie. Można nimi wykańczać ściany i podłogi łazienek oraz kuchni w mieszkaniach czy domach prywatnych, jednak kolekcja ta powstała z myślą o aranżacji łazienek użyteczności publicznej. Płytki polecane są na ściany i podłogi pomieszczeń prysznicowych oraz toalet na basenach publicznych, kompleksów sportowych, pomieszczeń biurowych, restauracji, kawiarni, także do przedszkoli czy szkół.
W skład kolekcji płytek Pastele wchodzą mrozoodporne płytki podłogowe (MONO) o wysokiej klasie antypoślizgowości R12, bezpieczne w użytkowaniu. Płytki te sprawdzają się na balkonach, tarasach oraz podjazdach dla niepełnosprawnych – miejscach, w których ważne są bezpieczeństwo i komfort.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej