Szklane grzejniki elektryczne Girona

2011-08-23 16:36
Szklane grzejniki panelowe
Autor: Glen Dimplex

W minimalistycznym wnętrzu liczy się prostota. Szklane grzejniki panelowe Girona o ascetycznej formie tafli szkła w kolorze białym lub czarnym precyzyjnie regulują temperaturę powietrza w pomieszczeniu, a przy tym zdobią wnętrze.

Połączenie wiedzy technicznej firmy Dimplex z wysmakowanym wzornictwem zaowocowało powstaniem serii efektownych szklanych grzejników panelowych o nazwie Girona.

Grzejniki szklane nie tylko do salonu

Elektryczne grzejniki Girona przystosowane są do montażu w strefach o podwyższonej wilgotności, takich jak np. łazienki czy kuchnie.

Technika Dimplex i wyrafinowane wzornictwo

Seria grzejników panelowych Girona marki Dimplex określa nowy poziom w technice grzewczej. Każdy grzejnik cechuje elegancja szklanego panelu i wysoka wydajność grzewcza. Grzejniki elektryczne o zakresie mocy 0,5-2,0 kW dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych - w czerni lub bieli. Ich wyrafinowana prostota doskonale współgra z modnymi, nowoczesnymi wnętrzami.

Oszczędność energii

Precyzyjne sterowanie pracą grzejnika jest możliwe dzięki wbudowanemu czułemu termostatowi elektronicznemu pozwalającemu na regulację temperatury w pomieszczeniu z dokładnością do +/-0,3 º C. Umożliwia to utrzymanie komfortu cieplnego przy zachowaniu maksymalnej efektywności energetycznej. Dodatkową zaletą grzejników serii Girona są opcjonalne wymienne programatory zapewniające wysoki poziom zarządzania energią.

Możliwe jest sterowanie systemem grzejników za pomocą 4-strefowego sterownika ściennego. Do wyboru są jeszcze dodatkowe moduły sterujące:

  • 24-godzinny zegar cyfrowy,
  • jednostrefowy programator cyfrowy,
  • regulator czasowy z odliczaniem wstecznym.

Wyposażenie

Grzejniki Girona wyposażone są w termostat elektroniczny, grzałkę niskotemperaturową z radiatorem nie powodującą przepalania kurzu oraz stelaż do montażu ściennego i czterożyłowy przewód zasilający długości 1 m.

Szklane grzejniki panelowe
Autor: Glen Dimplex

Grupa Glen Dimplex to największy na świecie producent elektrycznych urządzeń grzewczych oraz jeden z wiodących specjalistów w dziedzinie pomp ciepła.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej