Sterowniki temperatury z technologią Touch Ring

2010-08-31 13:43
Sterowniki temperatury z technologią Touch Ring
Autor: Salus Controls Sterownik temperatury Salus s-line wyposażony w dotykową technologię Touch Ring.

Linia sterowników temperatury o nazwie Salus S-line z oferty firmy Salus Controls to innowacja na polskim rynku. Ich zastosowanie zwiększa komfort codziennego życia.

Sprzęty wybierane do wyposażenia domu wywierają wpływ na środowisko oraz mają duże znaczenie na wysokość płaconych rachunków. Inwestorzy coraz częściej zwracają uwagę, żeby stosowane przez nich urządzenia były ekologiczne i wydajne, jeżeli chodzi o zużycie energii.

Sterowniki temperatury Salus S-line: optymalna temperatura i ekonomia

Urządzenia do sterowania temperaturą wyposażone są w nowoczesną, dotykową technologię Touch Ring. Duży, podświetlany wyświetlacz LCD sprawia, że użytkowanie i programowanie odbywa się w prosty, intuicyjny sposób. Sterowni S-line wyróżniają się stylowym designem.

Linia sterowników temperatury o nazwie Salus S-line to sześć modeli, umożliwiających regulację temperatury w trybie tygodniowym lub dobowym. Produkty S-Line w wersji bezprzewodowej pracują na stabilnej częstotliwości 868 MHz (sygnał odporny na zakłócenia). Wyposażono je również w systemy FSC (Fail Save Code) i MCG (Multi Generated Coding). Zastosowane technologie pozwalają dopasować tryb pracy strownika do indywidualnych preferencji użytkownika i dodatkowo zabezpieczają czystość sygnału.

Sterowniki pozwalają optymalnie dostosować temperaturę wnętrza do aktualnych potrzeb przebywających w nim ludzi, ponieważ odczucie komfortowego poziomu ciepła podczas czytania jest inne niż np. w trakcie aktywnego spędzania czasu. Należy pamiętać, że całkowite wyłączanie grzejników na czas nieobecności wcale nie gwarantuje większych oszczędności, a wręcz przeciwnie. – Ciepło potrzebne do wyrównania temperatury w przechłodzonym pomieszczeniu kosztuje znacznie więcej, niż stałe utrzymywanie jej na niższym niż komfortowy poziomie – mówi Paweł Kulpa, manager marki Salus na terenie Europy Wschodniej.

Sterowniki temperatury z technologią Touch Ring
Autor: Salus Control Sterownik temperatury Salus S-line z dużym, podświetlanym wyświetlaczem LCD.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej