Stara koza w nowym wydaniu

2008-10-07 14:47
Stara koza w nowym wydaniu
Autor: Chazelles

Obudowa ze stali i żeliwny wkład Solo D 70 - zastosowanie tych materiałów powoduje, że kominek jeszcze długo po wygaszeniu paleniska jest ciepły. Skuteczność oddawania ciepła zwiększa również ożebrowanie umieszczone w przedniej części obudowy oraz otwory w płycie górnej.

Colibri to kominek wolno stojący o wymiarach: szerokość 844 mm, głębokość 486 mm i wysokość 1005 mm. Wkład ma moc nominalną 14 kW i wydajność 74,5%. Palenisko wyposażone jest w system czystej szyby i regulację dopływu powietrza do komory spalania (za pośrednictwem suwaka umieszczonego w dolnej części wkładu).
Przewód dymowy (o średnicy 200 mm) jest podłączany do urządzenia od góry, dzięki czemu może być doprowadzony do komina w ścianie (za pośrednictwem kolanka) lub wyprowadzony pionowo. Obudowa piecyka jest dostępna w czterech kolorach: antracytowym, niebieskim, czerwonym, inox.

Dane techniczne

wydajność grzewcza 120 m2
ciężar wkładu 112 kg
wylot przewodu dymnego góra
pojemnik szufladkowy
strona zawiasu lewa
materiał korpusu  stal + żeliwny wkład
materiał wnętrza paleniska żeliwo
inne znak CE
gwarancja 5 lat


Producentem kominka jest firma Chazelles.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej