Problematyka ogrzewania promiennikowego w książce "Gazowe i elektryczne promienniki podczerwieni"

2014-01-23 12:42
gazowe i elektryczne promienniki podczerwieni marek kowalczyk
Autor: Marek Kowalczyk Do nabycia jeszcze nieliczne egzemplarze książki "Gazowe i elektryczne promienniki podczerwieni. Komfort - Oszczędność - Ekologia" w cenie 50 zł, solaren@wp.pl

W książce "Gazowe i elektryczne promienniki podczerwieni" znajdziemy omówienie zalet systemu ogrzewania promiennikowego, miejsc zastosowania promienników podczerwieni, a także dostępnych na rynku gazowych i elektrycznych promienników wraz z charakterystyką techniczną, instrukcją montażu i schematami.

Autorem publikacji "Gazowe i elektryczne promienniki podczerwieni. Komfort - Oszczędność - Ekologia" jest Marek Kowalczyk. Książka jest wyczerpującym opracowaniem wyjaśniającym zjawisko promieniowania podczerwonego. Przedstawia zalety i ograniczenia stosowania ogrzewania promiennikowego w różnych obiektach.

Autor przeprowadza czytelnika przez zagadnienia ogrzewania promiennikowego, zaczynając od sposobów obliczenia zapotrzebowania ciepła, poprzez wymagania techniczne dotyczące projektowania, montażu i eksploatacji promienników podczerwieni, aż po przegląd dostępnych na rynku gazowych i elektrycznych promienników i koszty związane z ich zakupem, instalacją i eksploatacją.

Książka "Gazowe i elektryczne promienniki podczerwieni" została wydana przez wydawnictwo Solaren. Ma objętość 844 stron. Zainteresowani problematyką ogrzewania promiennikowego mogą nabyć nieliczne jeszcze egzemplarze w cenie 50 zł + koszty przesyłki. Kontakt: solaren@wp.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej