Podgrzewacz solarny

2010-04-08 14:11
Podgrzewacz solarny
Autor: De Dietrich

Inisol Uno – pierwszy wśród podgrzewaczy solarnych De Dietrich.


Firma De Dietrich oferuje kompletny typoszereg niezależnych, solarnych podgrzewaczy c.w.u. Inisol UNO/1 – z jedną wężownicą i opcjonalnym wsparciem elektrycznym oraz UNO/2 z dwiema wężownicami o pojemnościach 200 i 500 litrów. Cechy wyróżniające nowe podgrzewacze spośród podobnych urządzeń dostępnych na naszym rynku to:

  • zintegrowanie podgrzewaczy ze stacją solarną DKP, umożliwiającą wytwarzanie ciepłej wody użytkowej bezpośrednio z obiegu solarnego,
  • wyposażenie podgrzewaczy w inteligentny, autonomiczny system sterowania Diemasol A, zamontowany w stacji solarnej lub możliwy do zawieszenia na ścianie,
  • atrakcyjna cena.

Wnętrze zbiorników oraz wężownice zostały pokryte emalią kwarcową o opatentowanej recepturze, gwarantującą krystaliczną czystość wody. Wydłużona wężownica solarna o dużej powierzchni wymiany oraz spieniona izolacja poliuretanowa o grubości 50 mm przekłada się w efekcie na wysoką wydajność i szybkość grzania.

Ciekawostką jest wyposażenie podgrzewaczy w zdejmowaną, elastyczną obudowę zewnętrzną,  umożliwiającą transport bez ryzyka jej uszkodzenia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej