Kratki do grzejników kanałowych

2010-07-01 12:41
Kratka Pebbles
Autor: ANB sp. z o.o. PRZEDSTAWICIEL FIRMY JAGA

Grzejniki kanałowe ukryte pod poziomem podłogi mają jasno sprecyzowane zadanie: jak najefektywniej ogrzewać pomieszczenie nie zajmując miejsca na ścianach. Nowe, designerskie kratki pozwalają zamienić grzejniki kanałowe w dekoracyjny element wystroju wnętrza.

Pebbles i Accordion – to dwie nowe kratki do grzejników kanałowych firmy Jaga. Inspiracją dla organicznej formy kratek Pebbles były rozsypane na plaży, wygładzone przez wodę kamienie. Kształty otoczaków „odciśnięte” w stalowej płycie o wyglądzie ciężkiego żeliwa  stworzyły oryginalny i nieoczywisty wzór. Niezwykłą formę pięknie podkreślają zaproponowane przez producenta wykończenia – naturalne aluminium oraz piaskowana grafitowa szarość. Kamienista chorwacka plaża, czy powierzchnia nieznanej planety?
W przypadku kratek Accordion intencja jest prosta. Już sama nazwa produktu (Akordeon) jest czytelną podpowiedzią. Wzór kratki idealnie odzwierciedla układ fałd miecha na którym gra akordeonista. Powtarzalny rytm ustawionych w szeregu pasków wprowadza ruch w statyczną formę kratki.
Kratki Pebbles i Accordion oferowane są w szerokościach: 26, 30, 34, 42 cm (oraz 46 cm – tylko Accordion) oraz długościach w przedziale od 110 do  490 cm. Polecane są do grzejników Mini Canal, Canal Compact oraz Canal Plus z oferty producenta.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej