Kolorowe ciepło

2008-06-27 16:33

Duża wydajność cieplna, ciekawy kształt i możliwość wyboru z pośród 70 kolorów - to kolekcja grzejników marki Jaga. Promienniki zostały wykonane ze stali lakierowanej proszkowo. Oferowane są w wersji pionowej lub poziomej, z jednym lub z dwoma rzędami paneli grzewczych. Mogą być montowane w łazience, kuchni i w salonie.

Moc cieplna przy parametrach 75/65/20oC (w zależności od modelu i wersji grzejnika)
Deco Louvre Vertical 420-6160 W
Deco Space Vertical 595-8298 W
Taboe Sani 459-967 W


Deco Louvre Vertical
Podłużny grzejnik o panelowej budowie. Promiennik wykonany został ze stali lakierowanej proszkowo, dostępny jest w blisko 70 kolorach i różnych rodzajach wykończenia (m.in. błyszczącym, matowym, piaskowanym oraz młotkowanym). Grzejnik oferowany jest w wersji pionowej lub poziomej, z jednym lub z dwoma rzędami paneli grzewczych. Cechą charakterystyczną modelu jest ułożenie paneli grzewczych pod niewielkim kątem. Promiennik w wersji pionowej może mieć wysokość 120-300 cm i szerokość 31-128 cm.

 

Deco Space Vertical
Grzejniki o charakterystycznej smukłej konstrukcji. Model z wieszakiem na ręczniki polecany jest do kuchni lub łazienki, model na nóżkach może służyć jako ścianka działowa. Promienniki wykonane zostały ze stali lakierowanej proszkowo. Oferowane są w wersji pojedynczej (Vertical Single) i podwójnej (Vertical Double). Wymiary: wysokość od 120 do 300 cm, szerokość od 32 do 120 cm. Kolorystyka - około 70 barw, błyszczące i matowe wykończenie.

 

Taboe Sani
Dzięki temu, że kolektory poziome usytuowane zostały pośrodku grzejnika a nie na jego obwodzie, grzejnik nie ma kształtu drabinki. Wymiennik zbudowany został ze stali lakierowanej proszkowo. Grzejnik standardowo oferowany jest w kolorze piaskowanym szarym metalicznym oraz białym satynowym. Ponadto do wyboru jest około 70 innych barw oraz wykończenie w "szczotkowanej stali" nierdzewnej. Wymiary: 121 lub 182 cm i szerokości 50 cm, Grzejnik dostępny jest w wersji z jednym rzędem profili (lekko wygięte) oraz w wersji z dwoma rzędami profili (proste).

Dystrybutorem grzejników jest firma ANB sp. z o.o.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej