Kocioł kondensacyjny Cerapur Compact z wyświetlaczem LCD

2015-12-09 12:55
kocioł kondensacyjny Cerapur Compact
Autor: Junkers Kocioł kondensacyjny Cerapur Compact z panelem sterowania Bosch Heatronic® 3.5 i czytelnym wyświetlacz LC. Zmieści się w kuchni czy łazience

Kompaktowe wymiary, niewielki ciężar, zintegrowana automatyka pogodowa, czytelny wyświetlacz LCD do sterowania, różne warianty mocy, to cechy nowego modelu wiszącego kotła kondensacyjnego Cerapur Compact marki Junkers. Kocioł kondensacyjny dostępny jest w wersji jedno- i dwufunkcyjnej.

Kocioł kondensacyjny Cerapur Compact Junkersa to urządzenie uniwersalne, przeznaczone zarówno do małych mieszkań, większych apartamentów, jak i domów jednorodzinnych.

Urządzenie grzewcze wyposażono w nowy, intuicyjny panel sterowania Bosch Heatronic® 3.5 oraz czytelny wyświetlacz LCD i automatykę pogodową, która umożliwia indywidualne dostosowanie pracy kotła do charakterystyki cieplnej budynku. Współpracuje ze wszystkimi rodzajami regulatorów serii Fx lub Cx oraz z systemami powietrzno-spalinowymi dostępnymi w ofercie Junkersa. Kotły standardowo dostarczane są z adapterami powietrzno-spalinowymi z króćcami pomiarowymi.

Szeroka oferta uzupełniająca, składająca się z poziomych i pionowych podłączeń hydraulicznych oraz zestawów adaptacyjnych, zapewnia łatwe podłączenie do nowej lub już istniejącej instalacji hydraulicznej.

Oferowane modele kotła kondensacyjnego Cerapur Compact:

  • ZSB 24-1 DE – urządzenie jednofunkcyjne do ogrzewania, gotowe do współpracy z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej, o klasie efektywności energetycznej A dla ogrzewania,
  • ZWB 24-1 DE – urządzenie dwufunkcyjne do ogrzewania i przepływowego podgrzewania wody użytkowej, o klasie efektywności energetycznej A dla ogrzewania oraz A dla ciepłej wody (przy wysokim profilu wydajności XL)

Dane techniczne:
Nominalna moc cieplna 40/30°C [kW]: 3,8 - 25,4
Nominalna moc cieplna 80/60°C [kW]: 3,0 - 24,
Maksymalna moc dla c.w.u. [kW]: 24,1
Elektroniczna pompa obiegowa
Naczynie wzbiorcze: 8 l/0,75 bar
Króciec spalin Ø [mm]: 80/125
Wymiary wys./szer./głęb. [mm]: 815/400/300
Masa [kg]: 35
Gwarancja: 5 lat
 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej