Grzejniki do wnętrz publicznych

2011-04-28 12:56
Grzejniki do wnętrz publicznych
Autor: Instal-Projekt Grzejnik TUBUS

Grzejniki Tubus i Afro sprawdzą się w każdej sytuacji, nawet w wymagających wnętrzach publicznych.

Funkcjonalne, wyróżniające się uniwersalnym wzornictwem i wielością rozmiarów są chętnie wybierane przez inwestorów poszukujących ciekawych rozwiązań i efektownych pomysłów na ogrzewanie kawiarni, restauracji, klubów, hoteli czy innych wnętrz o charakterze publicznym.

Przeczytaj koniecznie: Grzejniki do pomieszczeń przeszklonych

Tubus to wszechstronny grzejnik, któremu niestraszne są trudne, wyeksponowane lokalizacje. Dostępny w wielu kombinacjach, dopasowuje się do każdego pomieszczenia i każdego przyłącza. Może być wysoki, niski, krótki, długi, smukły – zawsze według potrzeb.
Klasyczny kształt w nowoczesnym wydaniu pasuje zarówno do klasycznych, jak i do współczesnych wnętrz. Dostępny w 37 kolorach z palety INSTAL-PROJEKT może również zaskoczyć swoim ekstrawaganckim wyglądem. Klasę i wszechstronność TUBUSA docenili projektanci wnętrz m.in. winiarni Mielżyński, zarówno w Warszawie, jak i Poznaniu.

Smukła i elegancka forma grzejnika Afro idealnie natomiast wtapia się w otoczenie. Afro pasuje do nowoczesnych, wysokich, przestronnych wnętrz – a duża liczba rozmiarów grzejnika sprawia, że zawsze można wybrać wariant idealny do danej lokalizacji. Grzejnik można umieścić na filarze lub na małym fragmencie ściany. Grzejnik Afro dobrze sprawdza się we wnętrzach typu loft, jego forma pasuje do wyeksponowanych konstrukcji, instalacji i technicznych detali. Kolejną zaletą grzejnika jest możliwość zamówienia Afro w każdym z 37 kolorów z palety INSTAL-PROJEKT.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej