Grzejniki do kuchni

2009-01-12 10:34
Deco Space
Autor: JAGA Deco Space jako oryginalna ścianka działowa

Poza ogrzewaniem pomieszczenia grzejniki mogą pełnić wiele innych ważnych i pożytecznych funkcji, zwłaszcza w kuchni.

Iguana
Autor: JAGA Grzejnik dekoracyjny Iguana marki Jaga
Aristocrat
Autor: JAGA Aristocrat pasuje do urządzeń kuchennych

W większości pomieszczeń grzejniki są ukryte w pojemnych wnękach pod parapetami, za firanami lub zasłonami. W kuchni często chowa się je za szafkami, przez co nie funkcjonują one właściwie. Ale można umieścić je w innym miejscu.

 

Grzejniki marki Jaga z serii Iguana łatwo wkomponować w każdą kuchnię. Sprzyja temu duży wybór rozmiarów oraz kształtów Iguany – grzejnik może być prostokątny, wygięty w delikatny albo zdecydowany łuk, może być przystosowany do zabudowy narożnika wewnętrznego lub zewnętrznego, a nawet być wolno stojącą kolumną.
Inną zaletą tego modelu jest bogata oferta kolorystyczna. Iguana jest oferowana w czterech rodzajach wykończenia powierzchni: błyszczącym, matowym, piaskowanym i młotkowanym oraz  w prawie 70 kolorach, wśród których są tak nietypowe jak: szafirowy, turkusowy, fioletowy, złoty, pistacjowy oraz antracytowy.

  

Deco Space to grzejniki, które także można umieszczać we wnętrzach na różne sposoby. Uniwersalny wygląd, duża wydajność cieplna, ponad dwa tysiące rozmiarów oraz blisko 70 kolorów – wszystko to sprawia, że Deco Space z łatwością można wkomponować w każdą, nawet najmniejszą i najtrudniejszą do zagospodarowania przestrzeń. Deco Space w wersji stojącej na nóżkach, może służyć w kuchni jako niekonwencjonalna ścianka działowa, która oddziela, na przykład jadalnię od części kuchennej. Ścienna wersja grzejnika, wyposażona w wieszak na ścierki i ręczniki, nie tylko ogrzeje pomieszczenie, ale będzie też idealnym miejscem do zawieszania kuchennych akcesoriów, które zawsze powinny być w zasięgu ręki.

 

Grzejnik z serii Aristocrat w całości wykonany został ze stali nierdzewnej. Dwa dostępne rodzaje wykończenia powierzchni: matowe i polerowane – pozwalają łatwo wkomponować go w otoczenie, w którym dominują: kuchenna armatura, stalowe sprzęty oraz wszelkie urządzenia AGD w kolorze inox. Ten grzejnik będzie niezastąpiony w loftach oraz pomieszczeniach zaaranżowanych w modnym minimalistycznym stylu.

 

 

 

 

Dystrybutorem prezentowanych grzejników marki Jaga jest firma ANB.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej