Grzejnik płytowy

2007-05-29 15:42

Model grzejnika Vertical wyróżnia się nietypowymi wymiarami oraz profilowaną przednią płytą grzewczą. Jest przeznaczony dla właścicieli mieszkań i domów, którzy przywiązują uwagę do estetycznego wykończenia wnętrz, a także korzystają z wysokiej jakości urządzeń grzewczych.

Dostępny jest od 450 mm szerokości , dzięki temu sprawdza się w miejscach, gdzie jest mało wolnej przestrzeni np. na wąskiej ścianie w pobliżu okna lub w przedpokoju. Ze względu na formę dobrze wygląda w pomieszczeniach, w których dominują pionowe elementy dekoracyjne np. w otoczeniu wysokich luster czy szaf. Można go wyposażyć w dodatkowe akcesoria jak np. montowany z przodu uchwyt, który bardzo dobrze sprawdza się jako wieszak.
Grzejnik Vertical dostępny jest w wielu rozmiarach i mocach cieplnych. Umożliwia to idealne dopasowanie jego parametrów do potrzeb konkretnego pomieszczenia oraz indywidualnych upodobań uzytkowników.
Promiennik może być podłączony do instalacji poprzez doprowadzenie przewodów grzewczych ze ściany od dołu, symetrycznie w połowie jego dolnej krawędzi. Oznacza to, że rury, doprowadzające i odprowadzające wodę będa praktycznie niewidoczne. Produkt charakteryzuje się wysoką jakością: ma podwójne zabezpieczenie antykorozyjne i trwałą powłokę, która nie ulega uszkodzeniom oraz jest łatwa w pielęgnacji. Grzejnik można zamówić w dowolnym kolorze z palety 48 barw RAL, w tym w wersji kolorystycznej imitującej stare złoto lub chrom.

Dane techniczne 

Wysokość [mm]

1500; 1800; 1950; 2100; 2300

Szerokość [mm]

450; 600; 750

Moc [W]

650 - 3329

Pojemność wodna [l]

minimalna - 9,83; maksymalna - 26,67

Ciężar [kg]

minimalny - 31,33; maksymalny - 118,27


Producentem grzejnika jest firma Rettig Heating.
  

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej