Grzejnik na kant

2008-10-07 15:03
Grzejnik na kant
Autor: ANB Grzejnik na kant

Budowa profili grzewczych i układ połączeń umożliwia łatwą zmianę kształtów grzejnika podczas procesu produkcji, tak aby można go było zainstalować w różnych nietypowych miejscach, np. grzejniki do zabudowy narożnika zewnętrznego.

Grzejnik Iguana Angula firmy JAGA oferowany jest w pięciu wysokościach: 180, 192, 200, 220 oraz 240 cm i trzech długościach: 40, 46 i 51 cm. Standardowe kolory to: szary metalik z fakturą piaskową oraz dwa odcienie satynowej bieli. Ponadto do wyboru jest także blisko 70 innych barw oraz dodatkowe dwa wykończenia: matowe i młotkowane. Wykonany jest ze stali malowanej proszkowo. Profile lutowane są lutem twardym srebrnym, dzięki czemu wytrzymują duże ciśnienia i są odporne na korozję. Standardowo grzejnik dostępny jest w komplecie z centralnym przyłączem, mocowaniem ściennym, chromowanymi odpowietrznikami o średnicy 1/8 cala oraz panelem bocznym.

Grzejnik na kant
Autor: brak danych

Grzejnik, oprócz tego, że ma nowatorski kształt, jest też pierwszym produktem na polskim rynku z serii Iguana Plus. Charakteryzuje się on zwiększoną mocą - najmniejszy grzejnik w typoszeregu (180/40 cm) przy standardowych parametrach 75/65/20oC ma moc 1745 W, a największy (240/51 cm) - 2854 W. Zwiększona o 40% moc grzejników praktycznie nie pociągnęła za sobą wzrostu ilości materiału użytego do ich produkcji. Wszystkie grzejniki efektywnie współpracują również z systemami niskotemperaturowymi (kotłami kondensacyjnymi i pompami ciepła).

Grzejniki z serii Iguana, dzięki charakterystycznej trójkątnej budowie profili grzewczych oraz układowi kolektorowych połączeń, łatwo mogą zmieniać kształt w procesie produkcyjnym. Iguana dostępna jest w 8 wersjach o różnym układzie profili i promieniu ich wygięcia: Arco - grzejnik wygięty w delikatny łuk, Circo Wall - wygięty w zdecydowany łuk, Circo wolno stojąca - grzejnik w formie kolumny, Circo zabudowa filaru - grzejnik, którym można otoczyć filar/kolumnę, Aplano - grzejnik prosty, Visio - grzejnik z lustrem, Corner - grzejnik do zabudowy narożnika wewnętrznego oraz Angula - grzejnik do zabudowy narożnika zewnętrznego.

Dystrybutorem marki JAGA w Polsce jest firma ANB Sp. z o.o. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej