Grzejnik na kant

2008-10-07 15:03
Grzejnik na kant
Autor: ANB Grzejnik na kant

Budowa profili grzewczych i układ połączeń umożliwia łatwą zmianę kształtów grzejnika podczas procesu produkcji, tak aby można go było zainstalować w różnych nietypowych miejscach, np. grzejniki do zabudowy narożnika zewnętrznego.

Grzejnik Iguana Angula firmy JAGA oferowany jest w pięciu wysokościach: 180, 192, 200, 220 oraz 240 cm i trzech długościach: 40, 46 i 51 cm. Standardowe kolory to: szary metalik z fakturą piaskową oraz dwa odcienie satynowej bieli. Ponadto do wyboru jest także blisko 70 innych barw oraz dodatkowe dwa wykończenia: matowe i młotkowane. Wykonany jest ze stali malowanej proszkowo. Profile lutowane są lutem twardym srebrnym, dzięki czemu wytrzymują duże ciśnienia i są odporne na korozję. Standardowo grzejnik dostępny jest w komplecie z centralnym przyłączem, mocowaniem ściennym, chromowanymi odpowietrznikami o średnicy 1/8 cala oraz panelem bocznym.

Grzejnik na kant
Autor: brak danych

Grzejnik, oprócz tego, że ma nowatorski kształt, jest też pierwszym produktem na polskim rynku z serii Iguana Plus. Charakteryzuje się on zwiększoną mocą - najmniejszy grzejnik w typoszeregu (180/40 cm) przy standardowych parametrach 75/65/20oC ma moc 1745 W, a największy (240/51 cm) - 2854 W. Zwiększona o 40% moc grzejników praktycznie nie pociągnęła za sobą wzrostu ilości materiału użytego do ich produkcji. Wszystkie grzejniki efektywnie współpracują również z systemami niskotemperaturowymi (kotłami kondensacyjnymi i pompami ciepła).

Grzejniki z serii Iguana, dzięki charakterystycznej trójkątnej budowie profili grzewczych oraz układowi kolektorowych połączeń, łatwo mogą zmieniać kształt w procesie produkcyjnym. Iguana dostępna jest w 8 wersjach o różnym układzie profili i promieniu ich wygięcia: Arco - grzejnik wygięty w delikatny łuk, Circo Wall - wygięty w zdecydowany łuk, Circo wolno stojąca - grzejnik w formie kolumny, Circo zabudowa filaru - grzejnik, którym można otoczyć filar/kolumnę, Aplano - grzejnik prosty, Visio - grzejnik z lustrem, Corner - grzejnik do zabudowy narożnika wewnętrznego oraz Angula - grzejnik do zabudowy narożnika zewnętrznego.

Dystrybutorem marki JAGA w Polsce jest firma ANB Sp. z o.o. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej