Elektryczne podgrzewacze wody Kospel

2014-06-03 11:43
ogrzewacz wody
Autor: brak danych

Elektryczne i w pełni elektroniczne przepływowe podgrzewacze wody użytkowej oferuje Kospel. Urządzenia dostępne są w kilku modelach o różnej mocy. Najnowsze modele przepływowych podgrzewaczy wody wyposażone są w ekran LCD oraz panel dotykowy. W wybranym punkcie poboru ciepła woda użytkowa dostarczana jest w zaprogramowanej temperaturze, energooszczędnie.

Kospel wprowadził elektryczne przepływowe podgrzewacze wody, które w zależności od mocy mogą obsługiwać dwa lub trzy punkty poboru wody użytkowej. Podgrzewaczom wody nadano nowoczesny wygląd i niewielkie wymiary. Urządzenia wyposażone są w panel umożliwiający odczyt temperatury wody wlotowej, wylotowej, wielkości przepływu oraz aktualnie załączonej mocy. Elektroniczny układ sterowania umożliwia precyzyjną regulację temperatury ciepłej wody użytkowej w zakresie 30-60°C z dokładnością do 1ºC. Elektryczne podgrzewacze wody zapamiętują 3 najczęściej używane temperatury wody użytkowej w wybranych punktach poboru i dają możliwość dogrzewania wody wstępnie podgrzanej - temperatura wody na zasilaniu do 70°C.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej