Wielkogabarytowe płyty gresowe Libet Ceramic - na zewnątrz i do wnętrz

2015-05-04 11:01
wielkogabarytowe płyty na taras
Autor: Libet Płyty tarasowe Sedimento

Kolekcję płyt gresowych Libet Ceramic rozbudowano o płyty Aristoni i Sedimento. Są one mrozoodporne, antypoślizgowe, odporne na ścieranie i nienasiąkliwe. Polecane jako płyty tarasowe, balkonowe, do wykonywania nawierzchni ogrodowych, ale także jako materiał wykończeniowy wnętrz.

Płyty gresowe z linii Libet Ceramic wyglądem przypominają kamień naturalny. Płyty tarasowe Aristoni oferowane są w kolorze corrente - odcieniu szarości charakterystycznym dla skał granitowych. Do produkcji tych płyt gresowych wykorzystywana jest mika - jej drobinki mienią się pod wpływem promieni słonecznych. Z kolei płyty gresowe Sedimento dostępne są w kolorze sabbia - piaskowych brązów, inspirowanych trawertynem.

Płyty tarasowe występują w dwóch formatach 60x60 oraz 90x90 cm i grubości 2 cm. Nadają się do różnego typu montażu: klejenie do podłoża, układanie na piasku, żwirze lub bezpośrednio na trawie, montaż na wspornikach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej