Taras jak z kamienia - płyty tarasowe

2010-06-10 14:29
Taras z kamienia
Autor: AWBUD

Nawierzchnia tarasu powinna współgrać z klimatem ogrodu, wyglądem domu, elewacją budynku oraz stolarką okienną. Płyty tarasowe Botticelli z linii Exclusive Melanż, dzięki swoim naturalnym barwom, doskonale wpasowują się w otoczenie.

Płyty tarasowe Botticelli firmy AWBUD mogą być układane na tarasach, balkonach, schodach, dziedzińcach, ścieżkach i w ogrodach zimowych. Ich powierzchnia pokryta jest delikatnym reliefem imitującym naturalny kamień. Kolory płyt to melanże w tonacji gołębi, safari, piasek pustyni, kasztan, hematyt.
Dzięki precyzji wykonania oraz zaawansowanej technologii produkcji, nawierzchnia ułożona z płyt tarasowych jest bardzo trwała. Dodatkowo płyty mają wysokie właściwości antypoślizgowe spełniające wymagania normowe, klasę ścieralności ‘i” oraz dużą wytrzymałość na zginanie (klasa U), mróz oraz sól. Układa się je na podbudowie, luzem tak jak inne płyty chodnikowe.
Płyty poddawane są procesowi hydrofobizacji, który zabezpiecza nawierzchnię przed wnikaniem wody w głąb jej struktury, a tym samym redukuje wykwity wapienne. W zależności od zamówienia, płyty są impregnowane zewnętrznie poprzez natrysk na gotowy wyrób lub też przez uszczelnienie w masie betonowej.

Wymiary płyt:  21/21, 21/42, 42/42, 42/63 cm; gr. 6 cm.
Masa płyty wynosi 25 kg.
Cena: 96,38 zł brutto/m2

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej