Szlachetna linia płyt tarasowych

2009-12-11 9:49
Szlachetna linia płyt tarasowych
Autor: BRUK Sp. z o.o.

Poprzez delikatne załamania faktury na wierzchniej warstwie płyt oraz barwne smugi kolorystyczne uzyskano efekt naturalnego ciosanego kamienia.

Jesienna kolekcja płyt tarasowych Mesa Verde firmy Bruk sp. z o.o. to ekskluzywne połączenie pięknych kolorów i naturalnej struktury kamienia. Znakomicie komponują się one z naturalną przestrzenią ogrodów, parków i placów miejskich, chodników w alejach czy deptaków. Linia Mesa Verde to cztery warianty kolorystyczne:

  • Mesa Verde Solar – słoneczny, ciepły i subtelny kolor kojarzący się z wakacyjnym wypoczynkiem opromienionym letnim słońcem,
  • Mesa Verde Luna – spokojne połączenie grafitu z szarością,
  • Mesa Verde Lava – połączenie gorącej rubinowej czerwieni z grafitem,
  • Mesa Verde Tigre – połączenie grafitu z ciepłym żółcieniem.

Szlachetne płyty tarasowe o antypoślizgowej powierzchni stanowią idealne rozwiązanie na eleganckie i praktyczne zagospodarowanie terenu. Najwyższa jakość surowców wykorzystywanych do ich produkcji zapewnia wysoką wytrzymałość i trwałość nawierzchni, a naturalnie piękna kolorystyka wprowadza harmonię w  aranżowane przestrzenie.

Dane techniczne
wymiary (dł./szer./gr.) [cm] 40/40/5
masa [kg/szt.] 17
liczba na palecie [szt.] 60

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej