Płyta z Rajasthanu

2007-05-25 18:43

Płyty sprawdzają się jako trwałe wykończenie patio, pozwalają również na płynne estetycznie przejście między otoczeniem domu a zielenią ogrodu. Tworzą bardzo ciekawe aranżacje z wielobarwnymi fugami, wykończeniami z kamyków różnej wielkości i takimi elementami małej architektury jak np. kostka brukowa.

Płyty Sheridan z linii Libet Patio są wykonane z naturalnego kamienia wydobywanego w górach Rajasthanu. Ten ręcznie obrabiany kamień zdążył już znaleźć uznanie u właścicieli ogrodów na Wyspach Brytyjskich.
Kamień, zachował swoją naturalną strukturę, dzięki czemu uzupełnia architekturę ogrodu w sposób niezaburzający jego harmonii. To, co wyróżnia produkt spośród innych wyrobów tego typu, to przede wszystkim faktura, kolor i trwałość. Każda z płyt prezentuje inny, zestaw wzorów i barw, utrzymanych w jednej z 3 tonacji - brown forest, mint i sunset. Pozwalają nam na wybór płyt pasujących do koloru elewacji każdego domu.

W zależności od potrzeb, płyty można zamówić w zestawach o różnej wielkości pozwalających na tworzenie układów na bazie prostokąta o powierzchni 12,2 m2 albo koła o średnicy 3, 4 m.

Dane techniczne:
Kolory: brown forest, mint, sunset
Grubość płyty: 25-45 mm
Wymiary:

Prostokąt

Koło

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej