Płyta z Rajasthanu

2007-05-25 18:43

Płyty sprawdzają się jako trwałe wykończenie patio, pozwalają również na płynne estetycznie przejście między otoczeniem domu a zielenią ogrodu. Tworzą bardzo ciekawe aranżacje z wielobarwnymi fugami, wykończeniami z kamyków różnej wielkości i takimi elementami małej architektury jak np. kostka brukowa.

Płyty Sheridan z linii Libet Patio są wykonane z naturalnego kamienia wydobywanego w górach Rajasthanu. Ten ręcznie obrabiany kamień zdążył już znaleźć uznanie u właścicieli ogrodów na Wyspach Brytyjskich.
Kamień, zachował swoją naturalną strukturę, dzięki czemu uzupełnia architekturę ogrodu w sposób niezaburzający jego harmonii. To, co wyróżnia produkt spośród innych wyrobów tego typu, to przede wszystkim faktura, kolor i trwałość. Każda z płyt prezentuje inny, zestaw wzorów i barw, utrzymanych w jednej z 3 tonacji - brown forest, mint i sunset. Pozwalają nam na wybór płyt pasujących do koloru elewacji każdego domu.

W zależności od potrzeb, płyty można zamówić w zestawach o różnej wielkości pozwalających na tworzenie układów na bazie prostokąta o powierzchni 12,2 m2 albo koła o średnicy 3, 4 m.

Dane techniczne:
Kolory: brown forest, mint, sunset
Grubość płyty: 25-45 mm
Wymiary:

Prostokąt

Koło

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej