Płyty chodnikowe 50²

2015-03-20 14:47
nawierzchnia z płyt betonowych
Autor: Buszrem Płyty chodnikowe 50²

50² – tak nazywa się najnowsza seria płyt betonowych polecanych na nawierzchnie chodników, placów, podjazdów samochodowych, wprowadzona przez Buszrem. Są to płyty betonowe w kształcie kwadratu długości boku 50 cm.

Płyty betonowe 50² są propozycją na nawierzchnie przydomowe, jak i użyteczności publicznej - miejskie place, alejki. Grubość płyt chodnikowych wynosi 7 cm, dopuszczalny jest na nich nieznaczny ruch samochodowy - obciążenie do 3,5 tony. Płyty betonowe wyróżnia dokładność wymiarowa boków i fazowane krawędzie, pozwalające na idealne przyleganie do siebie poszczególnych elementów. Duże wymiary płyt umożliwiają szybkie ułożenie rozległej nawierzchni.

Płyty dostępne są w 6 kolorach oraz dwóch rodzajach wykończenia powierzchni. Płyty o powierzchni gładkiej wystepują w kolorach: szarym, czerwonym, grafitowym. Płyty betonowe płukane, z widocznymi na powierzchni kruszywami, dostępne są w tonacji jasnego granitu, ciemnego bazaltu oraz melanżu antracytowego.

Serię płyt chodnikowych 50² uzupełniają gotowe bloki schodowe w podobnej kolorystyce.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej