Płyty Blues - na taras i do ogrodu

2014-12-12 11:30
płyty tarasowe
Autor: Buszrem Płyty tarasowe Blues o wyglądzie kamienia naturalnego

Płyty tarasowe Blues pochodzą z kolekcji "Ze szlachetnością po drodze"  firmy Buszrem. To trwałe płyty betonowe o wyglądzie kamienia naturalnego - marmuru i granitu. Do ich produkcji wykorzystano szlechetne kruszywa oraz proces curlingowania.

Naturalny wygląd powierzchni płyt tarasowych Blues uzyskano dzięki odpowiedniemu doborowi kruszyw wypełniających wierzchnią ich warstwę. Zastosowany w procesie produkcji płyt tarasowych curling sprawia, że płyty betonowe wyglądają jak granitowe i marmurowe płyty kamienne.

Płyty tarasowe dostępne są w dwóch wzorach - jaśniejszym marmurowym oraz ciemniejszym grafitowym. Płyty mają wymiary: 40x40 cm i 40x60 cm, grubość 38 mm.

Właściwości płyt tarasowych Blues

Płyty odznacza odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne. Technologia produkcji sprawia, że uzyskana przy wykorzystaniu płyt nawierzchnia jest bardzo spójna i jednolita, a jej stopień nasiąkliwości wodą wynosi poniżej 6%. Dzięki temu płyty są odporne na działanie niskich temperatur oraz zmiennej pogody.

Płyty betonowe Blues polecane są zwłaszcza na nawierzchnie ogrodowe, tarasy i ścieżki. Można je jednak z powodzeniem wykorzystywać w przestrzeniach miejskich – placach, skwerach i pasażach handlowych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej