Nawierzchnie betonowe na podjazdy, chodniki, parkingi. Nawierzchnie z kruszywa dekoracyjnego i betonu

2013-02-03 19:54
nawierzchnie lafarge
Autor: Lafarge Nawierzchnie betonowe z dekoracyjną warstwą kruszywa

Nawierzchnie betonowe z serii Artevia™ Decor mają zastosowanie jako podjazdy, alejki, tarasy, chodniki, parkingi, place, przystanki, ścieżki rowerowe i ronda. Nawierzchnie betonowe Lafarge mają odsłoniętą warstwę kruszywa dekoracyjnego.

Nawierzchnia betonowa ma jednolitą strukturę bez łączeń. Ostateczny wygląd nawierzchni zależy od rodzaju i wielkości zastosowanego kruszywa. Nawierzchnia jest wykonywana w prosty sposób: po zalaniu kryszuwa betonem, zatarciu pacą ostatnia warstwa betonu jest wypłukiwana wodą pod ciśnieniem.

Odsłonięte kruszywo zapewnia dobrą przyczepność. Nawierzchnię łatwo jest utrzymać w czystości - wystarczy raz na jakiś czas zmyć wodą. Istnieje możliwość wykończenia nawierzchni w dowolnym kolorze.

Możliwość chodzenia po nawierzchnia istnieje po 1-3 dniach w zależności o warunków atmosferycznych i temperatury powietrza. Pełne obciązenie może nastąpić po 28 dniach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej