Nawierzchnia ogrodowa Łupek Galaxy

2014-08-04 13:59
nawierzchnia ogrodowa
Autor: Pozbruk Nawierzchnia ogrodowa Łupek Galaxy wyglądem przypomina łupek naturalny

Betonową nawierzchnię ogrodową Łupek Galaxy wyróżnia podobieństwo do naturalnego łupku kamiennego. Płyty ogrodowe mają tłoczoną powierzchnię o intensywnym, antracytowym kolorze z połyskiem. Przeznaczone są zarówno do budowy ścieżek ogrodowych, jak i tarasów. Nawierzchnia Łupek Galaxy pochodzi z oferty firmy Pozbruk.

Nawierzchnia betonowa Łupek Galaxy składa się z czerech elementów o wymiarach 62,5 x 41,5 cm, 41,5 x 41,5 cm oraz 20,5 x 20,5 cm i 41,5 x 20,5 cm. Wszystkie płyty ogrodowe mają grubość 6 cm. Umożliwiają one układanie nawierzchni ogrodowej na kilka sposobów. Można np. wykorzystać tylko płyty ogrodowe kwadratowe lub też zestawiać elementy kwadratowe i prostokątne, układając bardziej nieregularny wzór nawierzchni w ogrodzie.

Nawierzchnia ogrodowa Łupek Galaxy jest mrozoodporna, a jej powierzchnia zabezpieczona jest membraną z nanokompozytu, utwardzaną falami elektromagnetycznymi – NANO. Dzięki tej technologii nasiąkliwość nawierzchni jest minimalna. Płyty ogrodowe są ponadto łatwe w utrzymaniu czystości i odporne na porostanie mikroorganizmami.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej