Nawierzchnia ogrodowa Łupek Galaxy

2014-08-04 13:59
nawierzchnia ogrodowa
Autor: Pozbruk Nawierzchnia ogrodowa Łupek Galaxy wyglądem przypomina łupek naturalny

Betonową nawierzchnię ogrodową Łupek Galaxy wyróżnia podobieństwo do naturalnego łupku kamiennego. Płyty ogrodowe mają tłoczoną powierzchnię o intensywnym, antracytowym kolorze z połyskiem. Przeznaczone są zarówno do budowy ścieżek ogrodowych, jak i tarasów. Nawierzchnia Łupek Galaxy pochodzi z oferty firmy Pozbruk.

Nawierzchnia betonowa Łupek Galaxy składa się z czerech elementów o wymiarach 62,5 x 41,5 cm, 41,5 x 41,5 cm oraz 20,5 x 20,5 cm i 41,5 x 20,5 cm. Wszystkie płyty ogrodowe mają grubość 6 cm. Umożliwiają one układanie nawierzchni ogrodowej na kilka sposobów. Można np. wykorzystać tylko płyty ogrodowe kwadratowe lub też zestawiać elementy kwadratowe i prostokątne, układając bardziej nieregularny wzór nawierzchni w ogrodzie.

Nawierzchnia ogrodowa Łupek Galaxy jest mrozoodporna, a jej powierzchnia zabezpieczona jest membraną z nanokompozytu, utwardzaną falami elektromagnetycznymi – NANO. Dzięki tej technologii nasiąkliwość nawierzchni jest minimalna. Płyty ogrodowe są ponadto łatwe w utrzymaniu czystości i odporne na porostanie mikroorganizmami.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej