Marsylia u Twoich stóp

2009-05-15 17:26

Antyk jest zawsze na czasie. Wyjątkowy "postarzony" design kostek brukowych, tak doskonale naśladujących bruk z czasów antycznych, powstaje w drodze specjalnego procesu obróbki uszlachetniającej.

Bruk postarzany charakteryzuje się głównie nieregularną strukturą krawędzi kostek, przez co układ kostki na podłożu mimo, że jest daleki od „wymierzonego co do centymetra” ideału, sprawia że szlachetnie antyczna Marsylia swym naturalnym wyglądem tworzy niezapomnianą i pełną harmonii atmosferę. Wyjątkowy „postarzony” design tych kostek, tak doskonale naśladujących bruk z czasów antycznych, powstaje w drodze specjalnego procesu obróbki uszlachetniającej. Kostki Marsylia z kolekcji Exclusive są dostępne aż w sześciu kolorach: soczystej czerwieni, karmelu i  złocistego piasku oraz czerni, nasyconego brązu i stonowanej szarości.

Marsylia ma uniwersalne wymiary, dzięki którym można ułożyć każdy, nawet najbardziej wymyślny wzór i projekt. Jest idealnym kwadratem o wymiarach 15/15 cm i grubości 6 cm, którego zaletą jest łatwość i szybkość układania na nawierzchni. Z jej pomocą każdy wiejący nudą i pospolitością podjazd, chodnik czy ogrodowa alejka przeistoczy się w starożytny trakt z charakterem i nutką śródziemnomorskiej tajemniczości.

Marsylia u Twoich stóp
Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej