Kostka brukowa Visio. Bruk do nawierzchni ogrodowych

2013-08-28 16:26
Bruk
Autor: Bruk-Bet

To nowa kostka brukowa wprowadzona do oferty firmy Bruk-Bet. Odznacza się wyraźnymi spoinami i regularnymi kształtami elementów. Kostka brukowa daje możliwość ułożenia nawierzchni w różnych wzorach.

Nawierzchnie w ogrodzie z prezentowanej kostki brukowej to rozwiązanie dla osób ceniących bardziej oryginalne podejście do projektowania terenu wokół domu. Kolekcja kostki brukowej składa się z dwóch kwadratowych i jednego prostokątnego elementu o zróżnicowanych rozmiarach. Pozwalają one aranżować nawierzchnie ogrodowe na trzy różne sposoby – w dwa rodzaje regularnych, ale niesymetrycznych rzędów lub też w niejednorodną mozaikę. Sześciocentymetrowa grubość elementów sprawia, że kostka brukowa nadaje się zarówno do budowy nawierzchni podjazdu na samochody, tarasu, jak również ścieżek w ogrodzie.
Nawierzchnia z kostki brukowej wyróżnia się ostrymi, wyraźnymi spoinami o geometrycznej linii. Kostka brukowa występuje w bogatej palecie kolorów – od ciepłych, terakotowych barw, po chłodne, stonowane wapienie. Bruk jest dostępny w wersji color-mix, odznaczający się niejednolitą kolorystyką oraz w wersji rustical o surowej, śrutowanej i matowej fakturze.
Kostka brukowa Visio zabezpieczona jest fabrycznie specjalnym systemem ochrony powierzchni Hydrostop. Gwarantuje to skuteczną ochronę nawierzchni przed zabrudzeniami, co jest szczególnie przydatne w takich miejscach, jak taras czy podjazd.

Kostka brukowa
Autor: Bruk-Bet Nawierzchnia z kostki brukowej Visio
kostka brukowa
Autor: Bruk-Bet

Wymiary:15x15 cm, 30x30 cm, 15x30 cm
Kolory: pastelowa harmonia, wapień dewoński, wapień muszlowy, ciepło terakoty, piaskowo beżowy
Cena za m²: 62,98-84,87 zł brutto

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej