Kostka brukowa Polbruk Trento

2014-02-10 9:10
Kostka brukowa Polbruk
Autor: Polbruk

Przy projektowaniu wzoru kostki brukowej Polbruk Trento inspiracją była włoska architektura alpejska. Nowa kostka brukowa produkowana jest w dwóch wzorach. Bruk polecany jest na nawierzchnie zarówno przydomowych ogrodów, jak i miejskich stref zieleni czy parków.

Wzory kostki brukowej

Kostka brukowa oferowana jest w dwóch grubościach (6 i 8 cm) oraz dwóch wzorach strukturalnych, w wersji gładkiej oraz płukanej, charakteryzującej się delikatnie pofałdowaną powierzchnią. W skład serii Trento wchodzą kostki brukowe w 7 różnych wielkościach, spójnych pod względem stylistycznym i w jednym z wymiarów. Wymiar powtarzalny bruku to 13,9 cm. Kostka brukowa jest trwała (nadaje się na podjazdy), odporna na ścieranie i warunki atmosferyczne.

Kolory kostki brukowej

Kostka brukowa Polbruk Trento dostępna jest w kilku paletach kolorystycznych. W przypadku bruku płukanego jest to szary, grafitowy, żółty, czerwony i brązowy. Z kolei wersja gładka kostki brukowej produkowana jest w sześciu odcieniach: szarym, grafitowym, brązowym, w tonacji jesiennej, a także kolorach o nazwach hawaii oraz nerino.

bruk Polbruk
Autor: Polbruk Kostka brukowa w wersji płukanej, w kolorach szarym i grafitowym
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej