Kostka brukowa Polbruk Trento

2014-02-10 9:10
Kostka brukowa Polbruk
Autor: Polbruk

Przy projektowaniu wzoru kostki brukowej Polbruk Trento inspiracją była włoska architektura alpejska. Nowa kostka brukowa produkowana jest w dwóch wzorach. Bruk polecany jest na nawierzchnie zarówno przydomowych ogrodów, jak i miejskich stref zieleni czy parków.

Wzory kostki brukowej

Kostka brukowa oferowana jest w dwóch grubościach (6 i 8 cm) oraz dwóch wzorach strukturalnych, w wersji gładkiej oraz płukanej, charakteryzującej się delikatnie pofałdowaną powierzchnią. W skład serii Trento wchodzą kostki brukowe w 7 różnych wielkościach, spójnych pod względem stylistycznym i w jednym z wymiarów. Wymiar powtarzalny bruku to 13,9 cm. Kostka brukowa jest trwała (nadaje się na podjazdy), odporna na ścieranie i warunki atmosferyczne.

Kolory kostki brukowej

Kostka brukowa Polbruk Trento dostępna jest w kilku paletach kolorystycznych. W przypadku bruku płukanego jest to szary, grafitowy, żółty, czerwony i brązowy. Z kolei wersja gładka kostki brukowej produkowana jest w sześciu odcieniach: szarym, grafitowym, brązowym, w tonacji jesiennej, a także kolorach o nazwach hawaii oraz nerino.

bruk Polbruk
Autor: Polbruk Kostka brukowa w wersji płukanej, w kolorach szarym i grafitowym
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej