Jak projektować nawierzchnie zewnętrzne dużego formatu? Webinar z ekspertem CEMEX - obejrzyj nagranie

2022-03-29 18:21
nawierzchnie
Autor: CEMEX

Zapraszamy do obejrzenia webinar poświęcony innowacyjnym i trwałym nawierzchniom wielkoformatowym. Co należy uwzględniać przy projektowaniu i wykonaniu? Jakie efekty estetyczne można osiągnąć? Jakie są zalety i korzyści wynikające z zastosowania dużego formatu?

Architektura i urbanistyka wymagają trwałych i niezawodnych nawierzchni. Budynek to nie tylko bryła i wnętrza, ale również drogi i ścieżki, które do niego prowadzą i tworzą przyjazne dla mieszkańców otoczenie.

Nawierzchnie z eksponowanym kruszywem DECO STONE oraz barwione w masie nawierzchnie DECO COLLORE cechują się najwyższą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Niskie koszty eksploatacji, łatwość utrzymania i inne zalety tego rodzaju nawierzchni powodują, że coraz częściej wielkoformatowe nawierzchnie z rodziny DECO wygrywają z kostką czy tradycyjnymi płytami betonowymi. Idealnym uzupełnieniem nawierzchni DECO są kruszywa ogrodowe, które obok aspektów estetycznych pełnią szereg dodatkowych funkcji.

Podczas webinaru ekspert odpowiedział na pytania: Jak projektować nawierzchnie monolityczne w dużym formacie? Jak należy tworzyć podziały dylatacyjne? Dlaczego duży format nawierzchni to dobry pomysł i jakie są możliwości wykończenia takich nawierzchni w zależności od funkcji? Jak wykorzystać kruszywa dekoracyjne w połączeniu z nawierzchniami?

Zobacz nagranie webinaru

Marek Dmochowski, ekspert firmy CEMEX
Marek Dmochowski, ekspert firmy CEMEX

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, od 16 lat zajmuje się technologią betonu w CEMEX. Od 2013 roku zajmuje się betonami specjalistycznymi, w tym dekoracyjnymi nawierzchniami z rodziny DECO. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej