Jak projektować nawierzchnie zewnętrzne dużego formatu? Webinar z ekspertem CEMEX - obejrzyj nagranie

2022-03-29 18:21
nawierzchnie
Autor: CEMEX

Zapraszamy do obejrzenia webinar poświęcony innowacyjnym i trwałym nawierzchniom wielkoformatowym. Co należy uwzględniać przy projektowaniu i wykonaniu? Jakie efekty estetyczne można osiągnąć? Jakie są zalety i korzyści wynikające z zastosowania dużego formatu?

Architektura i urbanistyka wymagają trwałych i niezawodnych nawierzchni. Budynek to nie tylko bryła i wnętrza, ale również drogi i ścieżki, które do niego prowadzą i tworzą przyjazne dla mieszkańców otoczenie.

Nawierzchnie z eksponowanym kruszywem DECO STONE oraz barwione w masie nawierzchnie DECO COLLORE cechują się najwyższą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Niskie koszty eksploatacji, łatwość utrzymania i inne zalety tego rodzaju nawierzchni powodują, że coraz częściej wielkoformatowe nawierzchnie z rodziny DECO wygrywają z kostką czy tradycyjnymi płytami betonowymi. Idealnym uzupełnieniem nawierzchni DECO są kruszywa ogrodowe, które obok aspektów estetycznych pełnią szereg dodatkowych funkcji.

Podczas webinaru ekspert odpowiedział na pytania: Jak projektować nawierzchnie monolityczne w dużym formacie? Jak należy tworzyć podziały dylatacyjne? Dlaczego duży format nawierzchni to dobry pomysł i jakie są możliwości wykończenia takich nawierzchni w zależności od funkcji? Jak wykorzystać kruszywa dekoracyjne w połączeniu z nawierzchniami?

Zobacz nagranie webinaru

Marek Dmochowski, ekspert firmy CEMEX
Marek Dmochowski, ekspert firmy CEMEX

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, od 16 lat zajmuje się technologią betonu w CEMEX. Od 2013 roku zajmuje się betonami specjalistycznymi, w tym dekoracyjnymi nawierzchniami z rodziny DECO. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej