Obejrzyj webinar: Jak projektować nawierzchnie zewnętrzne dużego formatu?

2021-05-28 14:42
nawierzchnie
Autor: CEMEX

Obejrzyj webinar poświęcony innowacyjnym i trwałym nawierzchniom wielkoformatowym. Dowiesz się co należy uwzględniać przy projektowaniu i wykonaniu? Jakie efekty estetyczne można osiągnąć? Jakie są zalety i korzyści wynikające z zastosowania dużego formatu?

Architektura i urbanistyka wymagają trwałych i niezawodnych nawierzchni. Budynek to nie tylko bryła i wnętrza, ale również drogi i ścieżki, które do niego prowadzą i tworzą przyjazne dla mieszkańców otoczenie. Jak projektować nawierzchnie monolityczne w dużym formacie? Jak należy tworzyć podziały dylatacyjne? Dlaczego duży format nawierzchni to dobry pomysł i jakie są możliwości wykończenia takich nawierzchni w zależności od funkcji? Nawierzchnie z eksponowanym kruszywem DECO STONE oraz barwione w masie nawierzchnie DECO COLLORE cechują się najwyższą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Niskie koszty eksploatacji, łatwość utrzymania i inne zalety tego rodzaju nawierzchni powodują, że coraz częściej wielkoformatowe nawierzchnie z rodziny DECO wygrywają z kostką czy tradycyjnymi płytami betonowymi.

Obejrzyj nagranie webinaru

Agenda webinaru
  • Trendy w projektowaniu i wykonywaniu nawierzchni
  • Nawierzchnie z eksponowanym kruszywem DECO STONE – charakterystyka, właściwości, zalety i korzyści
  • Aspekty projektowe i wykonawcze nawierzchni
  • Przykładowe realizacje
Webinar poprowadzi
Marek Dmochowski, ekspert firmy CEMEX
Marek Dmochowski, ekspert firmy CEMEX

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, od 16 lat zajmuje się technologią betonu w CEMEX. Od 2013 roku zajmuje się betonami specjalistycznymi, w tym dekoracyjnymi nawierzchniami z rodziny DECO.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej