Interspiek – płyty tarasowe i ogrodowe

2016-05-30 16:26
Płyty tarasowe
Autor: Interstone Taras z płyt kamiennych Interspiek montowanych na podkładach

Płyty kamienne Interspiek można układać na różnych podłożach, tworząc z nich nawierzchnie tarasowe czy ogrodowe. Płyty kamienne oferowane są w czternastu kolorach. Ich dystrybutorem jest firma Interstone.

Płyty kamienne Interspiek produkowanes z mieszanki wysokiej klasy glinki, kwarcu i tlenków metali, które są prasowane, spiekane, a następnie obrabiane systemem ściernego szlifu. Dzięki technologii produkcjipłyty są idealnie płaskie i mogą być docinane z dużą dokładnością wymiaru. Płyty są mrozoodporne, antypoślizgowe i mają trwałe kolory. Są łatwe do utrzymania w czystości, a przy tym odporne na chemikalia, działanie pleśni i mchu.

Montaż płyt kamiennych jest łatwy i wygodny. Montuje się je na specjalnych podkładach lub układa bezpośrednio na podłożu: betonowym, trawie lub kruszywie. W razie potrzeby nawierzchnię z płyt można bardzo łatwo przełożyć w inne miejsce.

Płyty produkowane są w kilku wersjach kolorystycznych – od jasnych beży czy szarości, po ciemny grafit i brąz.

Płyty kamienne Interspiek
Autor: Interstone Płyty kamienne Interspiek montowane na kruszywie
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej