IDECK VIVA - deska kompozytowa czterostronnie szczotkowana

2015-03-02 15:44
deski tarasowe z kompozytu
Autor: DLH Poland Deska kompozytowa IDECK VIVA w wersji szczotkowanej

DLH Poland wprowadza nowy rodzaj deski kompozytowej IDECK VIVA. Deska kompozytowa jest odporna na warunki atmosferyczne, trwała, nie wymaga konserwacji, a przy tym wygląda jak drewno naturalne. Polecana m.in. jako deska tarasowa.

Do produkcji deski kompozytowej IDECK VIVA wykorzystano zaawansowaną technologię polimerową. Dzięki niej deska jest odporna na warunki atmosferyczne, korozję biologiczną oraz zużycie i nie wymaga konserwacji. Czyści się ją tradycyjnymi środkami lub wodą pod ciśnieniem. Deskę kompozytową IDECK VIVA można wykorzystać na nawierzchnie ogrodowe: podesty, alejki, pomosty czy obrzeża basenów, ale przede wszystkim jako deskę tarasową. W ofercie dostępny jest gotowy zestaw tarasowy, w którym poza deskami kompozytowymi (wymiary: 24x145x2400 mm) dostepne są legary oraz elementy maskujące. Prace montażowe przebiegają podobnie jak w przypadku drewnianych desek tarasowych.

W ofercie znajdują się deski kompozytowe w dwóch 2 wariantach wykończenia powierzchni: szczotkowanej i szlifowanej. Deski szlifowane występują w 3 kolorach: ciemny brąz, jasny brąz i antracyt, a szczotkowane dodatkowo w kolorze szarym i teak.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej