Ocieplenie domu wełną mineralną. Co musisz wiedzieć o wełnie, jeśli ją wybierzesz do izolacji? Zobacz FILM

2018-02-06 16:20
welna mineralna rodzaje
Autor: MIWO - Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej Szklanej i Skalnej

Jaką wełną ocieplać ściany, poddasze czy strop? Kiedy lepiej wybrać płyty, rolki, a kiedy maty? Który kolor wełny najlepiej izoluje dom? Czy wełna jest najlepszym wyborem do ocieplenia domu? Odpowiedzi na te wszystkie pytania, i nie tylko, znajdziesz w tym filmie.

Na temat wełny, podobnie jak innych materiałów izolacyjnych, jest wiele różnych opinii, szczególnie w internecie. Wiele też jest pytań. Dlatego wspólnie z ekspertami MIWO - Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej Szklanej i Skalnej postanowiliśmy na niektóre z nich odpowiedzieć w specjalnym cyklu webinariów w 2018 roku. Przez 10 miesięcy eksperci stowarzyszenia będą z Państwem rozmawiać na tematy związane z izolacją budynków, a także przedstawią korzyści z wybrania wełny mineralnej. Będzie można też uzyskać odpowiedź na zadane pytanie online.

Pierwsze spotkanie odbyło się 24 stycznia.

Poprowadził je Henryk Kwapisz, przewodniczący zarządu stowarzyszenia MIWO. Inżynier, konstruktor z uprawnieniami budowlanymi, 30 lat doświadczenia praktycznego, członek komitetów technicznych przy Polskim Komitecie Normalizacji.

Odpowiedzi online udzieliła Anna Gil, ekspert stowarzyszenia.

Ocieplenie domu wełną. Spotkanie online z ekspertem Stowarzyszenia MIWO

Dowiedz się, czy wełna jest najlepszym wyborem do ocieplenia domu, i nie daj się oszukać wykonawcom.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej