Ocieplenie domu wełną mineralną. Co musisz wiedzieć o wełnie, jeśli ją wybierzesz do izolacji? Zobacz FILM

2018-02-06 16:20
welna mineralna rodzaje
Autor: MIWO - Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej Szklanej i Skalnej

Jaką wełną ocieplać ściany, poddasze czy strop? Kiedy lepiej wybrać płyty, rolki, a kiedy maty? Który kolor wełny najlepiej izoluje dom? Czy wełna jest najlepszym wyborem do ocieplenia domu? Odpowiedzi na te wszystkie pytania, i nie tylko, znajdziesz w tym filmie.

Na temat wełny, podobnie jak innych materiałów izolacyjnych, jest wiele różnych opinii, szczególnie w internecie. Wiele też jest pytań. Dlatego wspólnie z ekspertami MIWO - Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej Szklanej i Skalnej postanowiliśmy na niektóre z nich odpowiedzieć w specjalnym cyklu webinariów w 2018 roku. Przez 10 miesięcy eksperci stowarzyszenia będą z Państwem rozmawiać na tematy związane z izolacją budynków, a także przedstawią korzyści z wybrania wełny mineralnej. Będzie można też uzyskać odpowiedź na zadane pytanie online.

Pierwsze spotkanie odbyło się 24 stycznia.

Poprowadził je Henryk Kwapisz, przewodniczący zarządu stowarzyszenia MIWO. Inżynier, konstruktor z uprawnieniami budowlanymi, 30 lat doświadczenia praktycznego, członek komitetów technicznych przy Polskim Komitecie Normalizacji.

Odpowiedzi online udzieliła Anna Gil, ekspert stowarzyszenia.

Ocieplenie domu wełną. Spotkanie online z ekspertem Stowarzyszenia MIWO

Dowiedz się, czy wełna jest najlepszym wyborem do ocieplenia domu, i nie daj się oszukać wykonawcom.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej