Nie słuchają czy nie słyszą? – akustyka wnętrz w szkołach. WIDEO

2017-04-28 14:23
WIDEO. Prezentacja: Nie słuchają czy nie słyszą? – akustyka wnętrz w szkołach
Autor: brak danych Redukcja poziomu hałasu poprzez zastosowanie różnych technologii, m.in. obłożenie ścian materiałami silnie dźwiękochłonnymi wpływa na zrozumiałość mowy, koncentracje i zdolność zapamiętywania uczniów. Ekspert firmy Ecophon Pan Mikołaj Jarosz jest bardzo zaangażowany w propagowanie wiedzy na temat tego jak istotna jest akustyka w szkołach.

Redukcja poziomu hałasu poprzez zastosowanie różnych technologii, m.in. obłożenie ścian materiałami silnie dźwiękochłonnymi, wpływa na zrozumiałość mowy, koncentrację i zdolność zapamiętywania przez uczniów. Ekspert firmy Ecophon - Pan Mikołaj Jarosz - jest bardzo zaangażowany w propagowanie wiedzy na temat tego, jak istotna jest akustyka w szkołach.

Wykład odbył się 25 kwietnia 2017 roku w czasie konferencji dotyczącej akustyki budynków. Zaprosiliśmy wybitnych, polskich akustyków, którzy przedstawili swoje realizacje, dzieląc się z Państwem wiedzą i doświadczeniem.

Patrz też: pozostałe wykłady z Konferecji budowlanej MURATORA "Akustyka budynku. Case study." >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej