Jak świadomie wybierać materiały izolacyjne? Oglądaj webinar z ekspertem MIWO

2019-06-07 10:05
Ocieplenie poddasza wełna mineralna, okna dachowe
Autor: www.thinkstockphotos.com

Kolejny webinar z ekspertem MIWO - Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej Szklanej i Skalnej poświęcony był temu, jak łatwo można odróżnić subiektywne opinie i reklamy od rzetelnych informacji. Dowiedzieliśmy się, gdzie szukać informacji wymaganych prawem.

Szukając informacji o materiałach izolacyjnych przeglądamy wiele stron internetowych. Często trafiamy na ukryte treści reklamowe, subiektywne opinie i komentarze.

6 czerwca odbył się kolejny webinar, podczas którego Jolanta Ciesielska , kierownik komunikacji MIWO - Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej Szklanej i Skalnej, pokazała jak łatwo można zweryfikować rzetelność informacji. 

Zaprezentowała jak powinno wyglądać właściwe komunikowanie cech wyrobów termoizolacyjnych, takich jak właściwości termiczne, akustyczne, trwałość czy bezpieczeństwo pożarowe.

W trakcie trwania webinaru na pytania uczestników webinaru odpowiadał ekspert MIWO, Michał Dylewski.

OBEJRZYJ NAGRANIE WEBINARU

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej