Z podświetlonym szkłem

2009-05-19 17:50
Z podświetlonym szkłem
Autor: POOLSPA Sp. z o.o.

Tajemnica relaksującej kąpieli tkwi nie tylko w samej istocie wodnego rytuału, ale także w jego oprawie, dlatego co roku wprowadzane są na rynek nowe produkty, w których wzornictwo odgrywa rolę pierwszoplanową.

Z podświetlonym szkłem
Autor: POOLSPA Sp. z o.o.

Konstrukcja wanny Sekret firmy POOLSPA obala ustalone schematy. Cechuje ją niespotykana do tej pory przeszklona, narożna powierzchnia urozmaicona kolorowym światłem. To oryginalne rozwiązanie sprawia, że wanna staje się głównym, przyciągającym wzrok elementem wyposażenia łazienki. Niekonwencjonalnemu rozwiązaniu towarzyszy możliwość chromoterapii (leczenie światłem) oraz masażu powietrzem.

Nowy produkt POOLSPA został  zaprojektowany przez Antonio Bullo – wielokrotnie nagradzanego na całym świecie, którego dewizą jest tworzenie pięknych przedmiotów o maksymalnie funkcjonalnej formie.

Nietuzinkowy sposób oświetlenia jest efektem zastosowania 24 diod umieszczonych nad przeszkleniem. Z kolei ulokowane na wysokości oparcia wanny, a więc pleców, kanały powietrzne sprawiają, że kąpiel przynosi prawdziwe odprężenie.

Wanna Sekret jest dostępna tylko w kolorze białym, z ochroną antybakteryjną Microban, zarówno w wersji do montażu na prawą, jak i lewą stronę. Została wprowadzona na rynek w kwietniu 2009 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej